Pēc sniegputeņa braukšanas apstākļi atkal ir apgrūtināti 4

Braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem ceļiem ir apgrūtināti, autoceļi ir sniegoti, brauktuves tīra no sniega un apstrādā pret apledojumu, brīdina «Latvijas valsts ceļi» (LVC).

Uzturēšanas darbi ir uzsākti ap pulksten trijiem naktī, bet autovadītājiem jārēķinās, ka sniegputeņa laikā, autoceļu attīrīšanai no sniega ir īslaicīgs efekts.Meteoroloģiskā informācija vēsta, ka šodien Latvijas lielākajā daļā gaidāms stiprs sniegs un putenis, gaisa temperatūra no -4 līdz -11 grādiem.Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir visos virzienos, izņemot Liepājas virziena posmu Annenieki - Skrunda, brauktuves ir sniegotas, tās tīra no sniega un apstrādā pret apledojumu.Braukšanas apstākļi pa reģionālajiem ceļiem ir apgrūtināti. Brauktuves ir sniegotas, vietām uz autoceļiem ir iespējami sniega sanesumi, kā arī apledojums.Braukšanas apstākļi pa vietējas nozīmes ceļiem ir apgrūtināti, uz ceļiem ir iespējami sniega sanesumi.LVC aicina autovadītājus izvēlēties ziemas laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas režīmu un ieplānot braucienam papildu laiku. Jāatceras, ka ziemas uzturēšanas servisa līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs. Valsts autoceļu tīkla maršruti sadalīti piecās uzturēšanas klasēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jakars Ivakļevs

Balsojiet par mani!!!!!!!!!!!!!!!!

Nost ar Jakovļeviem,paskatieties apkārt,kādus laika apstākļus viņi radījuši...
ĀRPRĀC

pirms 10 gadiem, 2010.12.25 09:25

niknais

jo vairak sniega jo jautrak. es milu sniegu

pirms 10 gadiem, 2010.12.24 15:14

Ai nu cik var... Skandināvijā neviens netīra ceļus tā kā pie mums un neviens nepīkst. Tik vien kā braukšanas vaina mums te.

pirms 10 gadiem, 2010.12.24 14:35

Jelgava