Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pedagogus Jelgavā aicina uz radošu semināru par skolēniem drošu internetu

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā 14. novembrī pulksten 13–15 notiks bezmaksas radošs seminārs pirmsskolas un sākumskolas pedagogiem “Kā pilnveidot pirmsskolas un sākumskolas skolēnu medijpratību un attīstīt droša interneta lietošanas prasmes?”.

Radošais seminārs veltīts piecu interneta “superspēju” iegūšanai, kas pasargā bērnus no bīstamām situācijām virtuālajā vidē, mazina atkarību risku un veicina tehnoloģiju jēgpilnu lietošanu, lai zinātu, ko internetā nedrīkst teikt svešiniekam, kad nepieciešams saukt palīgā pieaugušo un kā būt pieklājīgam, lai lietotu internetu gudri, informē ZRKAC pārstāve Alise Gubene.

Pieteikšanās semināram līdz 8. novembrim un informācija pa e-pastu sanita.sabanska@zrkac.jelgava.lv vai pa tālruņiem 63012152, 29102645.

2017. gadā aizsāktās Valsts policijas kampaņas “Supervaronim nepazust” laikā desmitiem tūkstošu bērnu kļuva par supervaroņiem un iemācījās, kā rīkoties, ja gadās nokļūt nelaimē. Tās var gadīties ne tikai uz ielas vai mājās, bet arī internetā. Tāpēc šogad rūpēs par bērnu medijpratību un drošību internetā vairāki partneri – Valsts policija, Kultūras ministrija, “Bērnu un jauniešu drošība internetā” (drossinternets.lv), AAS “Balta”, SIA “Rimi Latvia” un komunikācijas vadības aģentūra “Deep White” – apvienoja spēkus kampaņas turpinājumā “Supervaroņi internetā”.

Kampaņas materiāli pieejami – supervaroni.vip.lv/interneta. Tālrunis papildu informācijai – 22144144 (Liene Valdmane, Latvijas Drošāka interneta centrs).

Pievieno komentāru

Jelgava