Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēdējā iespēja pieteikties studijām - LLU «Uzņemšanas nakts» 1

Lai arī iespēja pieteikties studijām elektroniski tiek liegta 15.jūlijā pulksten 16, LLU rīkotais pasākums «Uzņemšanas nakts» ir unikālā iespēja doties uz Jelgavas pili un laikā no pulksten 20 līdz pusnaktij apstiprināt savu pieteikumu, vai pie operatora veikt izmaiņas pieteikumu prioritātēs, ko pašiem vairs nav iespējams izdarīt.

LLU ir vienīgā universitāte Latvijā, kura organizē pieteikumu pieņemšanas pasākumu «Uzņemšanas nakts», lepojas augstskolā. 

Reflektantiem tā ir iespēja līdz pat pusnaktij izbaudīt majestātisko pils vakara gaisotni un vienlaikus apstiprināt savus pieteikumus, vai izdarīt nepieciešamās korekcijas tajos, piemēram, veicot izmaiņas pieteikumu prioritātēs, kas līdz šim ir viena no izplatītākajām iespējām, kuras topošie studenti izmanto tieši «Uzņemšanas nakts» laikā.

«Arī šoreiz uzņemšanas naktī LLU galvenajā mītnē Jelgavas pilī valdīs īpaša gaisotne, par kuru rūpēsies mūziķi, galma dāmas un speciāli veidotais noformējums. Turklāt visiem pieteikumu iesniedzējiem būs iespēja iesaistīties jautrās rotaļās un aktivitātēs,» tā pasākuma mākslinieciskais vadītājs Gints Romulis. Pasākuma laikā būs pieejams arī Jelgavas pils muzejs, kur visiem interesentiem būs iespēja apskatīt muzeja eksponātus. 

Konkursa pirmās kārtas rezultāti būs zināmi 19.jūlijā līdz pulksten 19, savukārt otrās kārtas rezultātus reflektanti uzzinās 23.jūlijā, arī līdz pulksten 19. Uzņemšanas komisija atgādina, ka 15. jūlijā uzņemšanas komisija strādā kā parasti no pulksten 9 līdz 18, un tad darbu atsāk «Uzņemšanas nakts» laikā no 20 līdz 24.

Dodoties uz pieteikumu pieņemšanas punktu, reflektantiem līdzi jābūt dokumentu oriģināliem – pasei vai personas apliecībai, dokumentiem par vidējo izglītību (atestātam vai diplomam ar sekmju izrakstu), centralizēto eksāmenu sertifikātiem, ja mainīts vārds vai uzvārds, tā maiņu apliecinošiem dokumentiem, dokumentiem, kas apliecina, ka reflektants var pretendēt uz iestāšanos LLU ārpus konkursa, ja tāds ir. Maksa par pieteikumu, norādot līdz 20 studiju prioritātēm, maksās 20 latu. Pieteikumu apmaksāt varēs uz vietas gan skaidrā naudā, gan ar interneta bankas starpniecību.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

koko

Cik polšus topošais students drīkst ņemt līdzi ??

pirms 7 gadiem, 2013.07.15 14:37

Jelgava