Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie muzeja varēs sēt un stādīt kokus

Šogad muzeju naktī, kuras devīze ir «Zaļā krāsa - mežs», 12 muzejos dažādās Latvijas vietās notiks Latvijas koku sēšanas un stādīšanas akcijas «Skābeklis» īpašais pasākums «Skābekļa darbnīcas».

Muzeju nakts apmeklētājiem kopā ar «Latvijas valsts meži» darbiniekiem Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Valkā, Rēzeknē, Naukšēnos, Nīcā, Rojā, Talsos un Aizputē būs iespēja iesēt kopumā vairāk nekā 20 000 egļu un priežu sēklu, aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Meirupska.

Rīgā Muzeju nakts laikā «Skābekļa darbnīca» būs atvērta Latvijas Dabas muzejā un Mežaparkā izstādes «Iepazīsties - koks!» telpās, dodot iespēju ikvienam ne tikai iesēt savu kociņu, bet arī noskatīties īpašas video filmiņas un iepazīties ar meža augšanas un atjaunošanās procesu.

«Skābekļa darbnīcas» Muzeju nakts apmeklētājiem būs atvērtas arī Valkas muzejā, Latgales kultūrvēstures muzejā, Naukšēnu Cilvēkmuzejā, Liepājas muzejā, Jaunmoku pilī, Rojas Jūras zvejniecības un Talsu novada muzejā, Aizputes Novadpētniecības muzejā, Nīcas Tūrisma informācijas centrā, kā arī Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā.

Veicinot lielāku atbildību un mīlestību pret Latvijas bagātību - mežiem, AS «Latvijas valsts meži» vēlas iedibināt jaunu tradīciju - ikgadēju koku sēšanu un stādīšanu ģimenes lokā, tāpēc Muzeju naktī ikviens tiek aicināts iesaistīties koku sēšanas un stādīšanas akcijā, savos piemājas dārziņos vai pagalmos iestādot savu ģimenes kociņu un veidojot savu «Skābekļa mežu».

Pievieno komentāru

Jelgava