Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie Raiņa parka top instalācija «Uzsmaidi Jelgavai!»

Jelgavas pilsētas svētkos tiks atklāta šīs vasaras pozitīvākā instalācija «Uzsmaidi Jelgavai!». Mākslas darbu veidojis Jelgavas Bērnu un jauniešu centra «Junda» jauniešu klubs Pozitīvisma nedēļas laikā. Tajā piedalījušies vairāk nekā pustūkstotis pozitīvu smaidu īpašnieku.

«Uzsmaidi Jelgavai!» ir unikāla instalācija – kubs, kas veidots, lai iepriecinātu ikvienu jelgavnieku un pilsētas viesi svētkos un ikdienā. Katrai kuba skaldnei ir sava devīze: «Uzsmaidi Jelgavai!», «Uzsmaidi Latvijai!», «Uzsmaidi pasaulei!» un ««Junda» uzsmaida Tev!». Instalācija veidota kā aicinājums nest pozitīvas emocijas ikvienam un to sākums var būt pavisam vienkāršs – smaids. «Ja viens mazs «jundēns» uzsmaida, tad smaida Jelgava, top priecīga un pozitīvas enerģijas pilna arī Latvija un visa plašā pasaule. Smaids var būt žilbinošs, pieticīgs, kautrīgs, drosmīgs, vilinošs, jautrs, nebēdnīgs un nedaudz skumīgs, bet tas noteikti ir pozitīvs,» ideju pauž tās īstenotāji.

Instalāciju veidojuši – koncepcijas un dizaina autore Dace Indrika un radošā komanda – Zane Leikuma, Agris Kalniņš, Kaspars Brolišs un «Jundas» Jauniešu klubs.

Instalācija būs apskatāma no 24.maija līdz Līgo pie «Jundas» ēkas Pasta ielā 32, blakus Raiņa parkam. Visi aicināti dalīties pozitīvās emocijās pie smaidošā kuba un atrast arī savu vai kāda cita smaidu.

Pievieno komentāru

Jelgava