Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piektdien 6.vidusskolā runās par pamattiesībām Eiropas Savienībā 1

Piektdien pulksten 10 Jelgavas 6.vidusskolā notiks Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas, Eiropas Komisijas un Eiropas Parlamenta organizēts pasākums projekta «Atvērto dialogu organizēšana Latvijas skolās par Pamattiesību hartā ietverto Eiropas pamatvērtību dziļāku izpratni mainīgajos sociālajos un ekonomiskajos apstākļos» ietvaros. 

Atvērto dialogu mērķis ir atspoguļot Eiropas Savienības (ES) vēsturi un pamatvērtības, kā arī rosināt diskusijas par ES veidojošām un vienojošām pamatvērtībām un pilsonisko sabiedrību, informē pasākuma rīkotāji.

Atvērto dialogu laikā skolēniem tiks demonstrēti video sižeti, kur izspēlētas ikdienišķas situācijas par ES pamattiesību hartas vērtībām – brīvību, cieņu, vienlīdzību, solidaritāti, pilsoņu tiesībām un tiesiskumu. Šāda pasākuma programma tiek organizēta 30 auditorijās visu Latvijas reģionu skolās.

Projekta īstenošanas laikā izstrādātas četras video filmas un pedagoģiskais mācību materiāls par ES Pamattiesību hartas vērtībām, lai jau 2013./2014.mācību gadā sociālo zinību, politikas un tiesību, Latvijas un pasaules vēstures skolotāji, kā arī klašu audzinātāji saistošā un atraktīvā veidā varētu šo tēmu pasniegt mācību stundās. Mācību materiāli paredzēti pamatskolas un vidusskolas skolēnu auditorijai, gan latviešu, gan mazākumtautību skolām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

nasa

kādas pamattiesības??? Lai neklausās visiem, ko stāsta no tribīnes. Nekur nav šo tiesību, īpaši Latvijas tiesās!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.02 18:21

Jelgava