Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētā izvietos 37 velostatīvus; vēl 43 – novados 4

80 cinkotu velosipēdu novietošanas statīvu paredzēts uzstādīt Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novados, liecina Jelgavas reģionālā Tūrisma centra iepirkums.

Visvairāk – 37 – statīvi tiks izvietoti Jelgavā, piemēram, pieci stāvlaukumā pie Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, pieci Raiņa parkā Raiņa un Pasta ielas krustojumā, 12 dažādās Uzvaras parka vietās. Ar braucamo novietnēm tiks aprīkots arī Ādolfa Alunāna memoriālās mājas pagalms, kultūras nama «Rota» pagalms un Ozolskvērs.

Pie velostatīviem tiks arī Zaļenieku, Vilces un Elejas muiža, «Pūteļkrogs» un Ložmetējklans. Kopā Jelgavas novadam paredzētas 28 novietnes.

Ozolnieku novada teritorijā plānoti 15 statīvi, piemēram, pie iebrauktuves no Rīgas ielas pie Ozolnieku dīķa paredzēts izvietot piecus, vēl piecus – pie ezera no dzelzceļa stacijas «Ozolnieki» puses. Tāpat pie statīviem tiks Jāņa Čakstes memoriālais muzejs «Auči».

Jāpiebilst, ka 192 milimetru platus un 825 milimetru augstus statīvus plānots iegādāties, īstenojot projektu «Velomaršrutu tīkla attīstība un uzlabošana Centrālbaltijas teritorijā». Statīviem jābūt piemērotiem arī kalnu divriteņu novietošanai un piestiprināšanai, velosipēda pieslēguma tips – pie rāmja.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Opis

Tas viss ir fantastiski jauki, ka pašvaldības domā un cenšas cilvēkus piesaistīt aktīvākam dzīvesveidam, kaut vai nodrošinot iespēju pieslēgt savu velosipēdu, tādējādi dodot cilvēkam iespēju braukt pilsētā uz darbu ar divriteni. Ir tikai VIENS BET, kad tos velopēdistus kāds sāks ķert par CSN pārkāpumiem??? Līdz brošai jau viņu nekaunīgā visatļautība!!! Skaidrības labad pats arī labprāt pārvietojos ar velo, kad tas ir man ērti!

pirms 6 gadiem, 2013.10.07 18:29

Resnais

Parasti slēdzu pie ceļazīmēm, tur, kur tuvāk.

pirms 6 gadiem, 2013.10.07 23:07

Ieva

Ja šoreiz pieslēgšanas statīva izgatavotājs kaut reizi mūžā būs paskatījies uz velosipēdu, būs labi. Citādi daži esošie statīvi uzskatāmi vai nu par ņirgāšanos vai ķeksīti kādā atskaitē...

pirms 6 gadiem, 2013.10.08 01:01

www

Sen bija laiks, izvietot tos statīvus,jo pilsētā riteni ir maz kur atstāt!

pirms 6 gadiem, 2013.10.08 09:52

Jelgava