Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētā vēl palikuši neizvesti Lielās talkas īpašie maisi 4

Trešdien «Zemgales EKO» vadība kopā ar Pašvaldības policijas darbiniekiem plāno izbraukt reidā, lai pārbaudītu, vai pilsētā neveidojas nelegālās izgāztuves. Tiks apsekota arī 6.vidusskolas apkārtne, kur joprojām atrodas piepildīti Lielās talkas īpašie maisi sarkanā krāsā.

«Informāciju par sarkanajiem maisiem, kas nav izvesti, saņēmām arī divas un trīs nedēļas pēc Lielās talkas,» «Zemgales EKO» valdes locekle Zane Ķince komentē faktu, ka netālu no 6.vidusskolas palikuši maisi, kas dalīti talkotājiem. 

Portāls zz.lv pārliecinājās, ka maisi, kas atrodas zaļajā zonā starp skolu un daudzdzīvokļu mājām, saulē ir izbalējuši un sairuši. Z.Ķince pieļauj, ka talkotāji, kas apkārtni sakopuši Lielajā talkā 27.aprīlī, nav pieteikuši darba vietu, tāpēc maisi arī netika izvesti, jo šādas situācijas bijušas arī iepriekš. «Skola strādāja ļoti aktīvi un viņu maisi aizvesti,» stāsta «Zemgales EKO» vadītāja.

Trešdien, braucot reidā, kopā ar policiju tiks fiksēta arī vieta RAF dzīvojamajā masīvā.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jelgavniece

Stipri muļķīgi. Cilvēki strādājuši, centušies sakopt apkārtni, pagājis vairāk kā mēnesis, maisi sāku'\si sairt, bet nav aizvesti. Vai tiešām tikai tagad ar policiju jāapbraukā apkārtne. Vai pilsētas dienesti tiešām nevarēja pēc talkas apbraukāt apkārtni un apskatīties, vai vēl kaut kur nav palikuši maisi. Par ko tad nodokļus maksājam. Vai tāpēc, lai vainotu pašus iedzīvotājus, ka apkārtni sakopuši. Uz pleciem tak maisus aiznest uz poligonu Brakšķos nevarēja.

pirms 7 gadiem, 2013.06.05 10:27

moše

Kulks kustina pakaļu tur kur ož pēc naudas,pārējais var pagaidīt!

pirms 7 gadiem, 2013.06.05 10:35

Bet

Policijai būtu vairāk jākontrolē situācija, lai neizgāztu atkritumus pilsētas nomalēs, jo atved uz jebkuru vietu un izgāž. Katram zemes segmentam jānoliek diennakts sargs. Nav apskaužams neviens zemes īpašnieks, ne pašvaldība, ne privātīpašniegs, jo ne visi var uzcelt apkārt betona žogus divus metrus augstus. Kur ir atļauts staigāt cilvēkiem un iebraugt mašīnām, tur notiek lopiska vienas daļas iedzīvotāju uzvedība un neviens no tā nav pasargāts.

pirms 7 gadiem, 2013.06.05 10:33

rusantro

Arī pagājušā gadā bija tieši tāda paša situācija. Maisi stāvēja tur pat.

pirms 7 gadiem, 2013.06.05 17:31

Jelgava