Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija pastiprināti uzraudzīs pirotehnikas izstrādājumu tirdzniecību un ceļu satiksmi 1

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieki pirmssvētku un svētku dienās sadarbībā ar Pašvaldības policiju pastiprināti kontrolēs, lai pirotehniskos izstrādājumus netirgo nelicencētās tirdzniecības vietās, nepārdod personām, kuras nav sasniegušas noteikto vecumu un nepieļautu pirotehnisko izstrādājumu izmantošanas noteikumu pārkāpumus.

Policija iesaka pirotehniskos izstrādājumus iegādāties tikai uzņēmumos, kam ir izsniegta atbilstoša licence un nekādā gadījumā neiegādāties tos no privātpersonām, kas tirgo nezināmas izcelsmes nesertificētus izstrādājumus, pirms pirotehnisko izstrādājumu lietošanas rūpīgi izlasīt lietošanas pamācību un iegaumēt drošības noteikumus. Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece atgādina arī, ka nedrīkst pieļaut, ka pirotehniku lieto bērni, kā arī personas alkohola reibumā.

Valsts policija aicina iedzīvotājus, kuri pamanījuši nelikumīgu pirotehnikas izstrādājumu tirdzniecību, kā arī pirotehnikas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajiem, nekavējoties ziņot par to policijai, lai kopīgiem spēkiem laikus tiktu novērstas iespējamās nelaimes. 

Pastiprināta sabiedriskās kārtības uzraudzība tiks veikta no 23.decembra līdz 2014.gada 2.janvārim. Policija atgādina, ka aizliegts sēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola vai apreibinošu vielu iespaidā, jāievēro braukšanas ātrums, jālieto drošības jostas, bet gājējiem – atstarotāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Resnais

Drošības jostas ir jālieto arī pašiem policistiem. Latvijā pat pa TV rāda, ka policists vada dienesta automobili nepiesprādzējies un knibina ar labo roku kaut kādu aparātu ta kā rakstītu īsziņu. (tikai nepadomājiet perversības) un novērš skatienu no ceļa. Tai pat laikā parastam mirstīgam ir aizliegts braukt nepiesprādzētam un lietot mobilo telefonu. Policists to drīkst. Drīkst arī braukt zem ķieģeļa un zīmēm, kas aizliedz nogriezties. Radiet piemēru, un tad būs cieņa.. Pagaidām tie ir bandīti formās. Svaigākais piemērs ir nesen Rīgā, kur policists reibumā sasita 10 automašīnas.

pirms 6 gadiem, 2013.12.20 13:17

Jelgava