Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Prasīs lielāku atbildību par mācību rezultātiem (ar foto) 3

«Būtiski jāpalielina skolas vadības atbildība par mācību rezultātiem,» uzrunājot Jelgavas pedagogus augusta sanāksmē, kurā tika sveikti jaunie skolotāji un izglītības iestāžu vadītāji, sacīja Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. Lai arī vidusskolēnu centralizēto eksāmenu vērtējums bijis augstāks nekā vidēji valstī, atsevišķos priekšmetos, īpaši, pamatskolas noslēguma posmā, vēl jāsaņemas.

Īpašus sveicienus un pateicību par skolā pavadītajiem gadiem jau par tradīciju kļuvušajā pedagogu sanāksmē šogad saņēma Jelgavas Valsts ģimnāzijas bijusī direktore Ināra Daščinska. Portāls zz.lv jau rakstīja, ka šā gada 10.maijā viņa iesniedza atlūgumu. Izvērtējot kadru iekšējās rezerves, par jauno Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktori tika izraudzīta Jelgavas 1.internātpamatskolas direktore Inese Bandeniece. Savukārt viņas vietā stājusies bijusī Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes darbiniece Gunda Balode.

Pedagogu rindas jaunajā mācību gadā Jelgavā papildinās divi jaunie kadri. Jelgavas 2.pamatskolā matemātiku turpmāk pasniegs Anna Vavilova, bet 5.vidusskolā par karjeras izvēli konsultēs Darja Dārta Rabčevska. Izmaiņas piedzīvojis arī dažu kolektīvu administratīvais sastāvs. Par direktora vietnieci audzināšanas darbā Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā kļuvusi Elīna Apsīte, bet direktora vietnieka izglītības jomā pienākumus Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolā pildīs Jānis Otikovs.

Pasākuma noslēgumā dalībniekiem bija iespēja piedalīties meistarklasēs, ko vadīja LNT Ziņu dienesta moderatore Ilze Dobele un analītisko raidījuma moderators Haralds Burkovskis.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 3

a

atbildību par mācību darba rezultātiem ir skolēniem pašiem jāprasa. Vajag nesekmīgos atskaitīt no vidusskolas un rezultāti būs.

pirms 6 gadiem, 2013.08.28 14:44

Audit

Prasīt jau var to atbildību, bet ko izpiest no dunduka. Ne jau skolotājos tas suns norakts. Ja lielai daļai vienas skolas skolēnu ir vāji rezultāti mācību pārbaudījumos, cita lieta, bet atbildību par dāžiem indivīem prasit nedrīkst. Pēc būtības pati izglītības sistēma pazemina kādas konkrētas skolas līmeni, jo skola vienkārši spiesta ņemt visus pēc kārtas "Nauda seko skolēnam" dēļ.

pirms 6 gadiem, 2013.08.28 16:07

Resnais

Kad es gāju skolā, tad skolotāji lika kaktā un rāva aiz auss. Tad bija motivācija kārtīgi mācīties. Mūsdienās skolēni paši spļauj skolotājam un apsaukā, esam kļuvuši moderni un eiropeiski. Labāk uztīt kādu kāsi.

pirms 6 gadiem, 2013.08.28 17:19

Jelgava