Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Prohorova ielā pāri sliedēm būs labiekārtota pāreja 7

Pāri dzelzceļa sliedēm Prohorova ielā paredzēts uzstādīt gājēju pāreju, kas būs aprīkota ar barjerām, portālu zz.lv informē Jelgavas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Depo mikrorajona iedzīvotāji portālam ziņo, ka sliežu klātnes abās pusēs tika uzstādītas zīmes, kas apzīmē gājēju pāreju. Pēc neilga laika tās nolauztas.

«Pilsētsaimniecības » Apsaimniekošanas nodaļas vadītājs un ceļu ekspluatācijas inženieris Imants Auders informē, ka saskaņā ar Jelgavas nodaļas teritorijas pārbrauktuvju komisijas 16.maija apskates aktu, sliežu ceļam Prohorova ielā paredzēts ierīkot gājēju pāreju, segumu un aprīkot to ar drošības barjerām. «Gājēju pārejas ierīkošana ir paredzēta normatīvajos aktos, lai dzelzceļa pārejas īpašnieks varētu nodrošināt satiksmes drošību uz dzelzceļa pārejām,» informē I.Auders.

Viņš arī skaidro – lai izvairītos no nelaimes gadījumiem sliežu ceļā Jelgava-Krustpils, gājējiem jāšķērso dzelzceļš caur apsargājamo dzelzceļa pārbrauktuvi Garozas ielā, jo jebkuras citas dzelzceļa sliežu šķērsošanas vietas atrodas «Latvijas Dzelzceļa» teritorijā un kalpo tehnoloģiskajām vajadzībām, bet vilcienu stāvēšanas laiks šajās vietās var ilgt līdz vienai stundai. Tā kā uzņēmums nav norobežojis savu teritoriju, tehnoloģiskās gājēju pārejas izmantot nav aizliegts, bet tās var aizšķērsot stāvošie dzelzceļa sastāvi, skaidro «Pilsētsaimniecība».

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 7

go

Ņemot vērā, ka pa šīm sliedēm kaut kas kustas labi ja reizi nedēļā ir pilnīgi stulbi izmest naudu barjerām un vēl nezin kam. Gājēju pārejas zīmju uzstādīšana vispār ir kaut kas vienreizējs - šīs zīmes ir paredzētas tikai ceļu satiksmei un diez vai loko varēs piebremzēt lai palaistu gājēju. Vēl vajadzētu zebru uz sliedēm uzzīmēt un luksoforu ar izsaukuma pogu uzlikt.

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 07:37

ješka

vai to pļavā iemīto taciņu tagad sauc par PROHOROVA ielu? - kā tad sauc to it kā asfaltēto seļa posmu, pa kuru brauc auto līdz dzīvojamajām mājām???

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 08:41

Resnais

Latvijā bezceļš ir ceļi un ielas, taciņas jau ir ielas un bulvāri. Asfalts ar ielāpiem ir šoseja (piem E77) Asfalts bez ielāpiem ir pats krutākais- via baltica.

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 16:41

m

Būtu labāk gar Garozas ielu gājēju celiņu ierīkojuši.
Ziemas laikā tur ir sastumti tādi sniega vaļņi, ka cilvēkiem jāiet pa braucamo daļu, kas ir stipri līkumaina, un tā esot vieta, kur šķērsot sliežu ceļu Jelgava- Krustpils. Ha! Smieklīgi!

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 16:30

m

Biešu ielas pārejai regulāri stāv priekšā vilciens un cik noprotu tad jau sanāk, ka cilvēki tur vispār nedrīkst atrasties, jāiet lielais riņķis pa Garozas ielas braucamo daļu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 16:32

Vecaamaate

http://www.draugiem.lv/user/119732/gallery/#/gallery/?pid=331235525

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 19:11

Jelgava