Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Promenādē popularizēs veselīgu dzīvesveidu 6

15.jūnijā no pulksten 11 līdz 14 Jelgavas promenādē norisināsies pasākums «Veselības promenāde». Pasākuma laikā ikvienam būs iespēja bez maksas piedalīties jogas un «Body Art» nodarbībās, kā arī būs iespēja iepazīties ar veselīga uztura pamatiem un uzdot jautājumus uztura speciālistei. 

Tie, kas vēlas mierīgāku atpūtu, varēs nūjot instruktora pavadībā, savukārt bērni varēs piedalīties dažādās atrakcijās un stafetēs.

Paralēli darbosies Latvijas zemnieku produktu tirdziņš no biedrības «Pārtikas amatnieki». 

Ikviens varēs baudīt ūdens priekus un atpūtu Jelgavas pludmalē, savukārt bērni varēs piedalīties dažādās atrakcijās un stafetēs, informē Sabiedrības integrācijas pārvalde. 

Pasākuma gaitā visus interesentus priecēs Jelgavas mākslinieku priekšnesumi. Savukārt Jelgavas jauniešu apvienība «Brīvprātīgie Jelgavai» sniegs noderīgu informāciju par brīvprātīgā darba iespējām Jelgavā un tā devumu brīvprātīgā darba veicējiem un saņēmējiem.

Pasākuma mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, brīvprātīgo kustību, vietējo produkciju, kā arī veicināt aktīvu brīvā laika pavadīšanu ģimenēm un saliedēt sabiedrību, ļaujot visiem kopā darboties dažādās aktivitātēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

huis

Vot sabiedrība gan ir jāsaliedē. Savādāk staigā visi pa pilsētu nesaliedējušies . Un ja karš - a mēs nesaliedējušies. Paldies Rāviņam par gudro un tālredzīgo lēmumu. Ne velti viņu tauta lūdza vēl pastrādāt tautas labā , jo Rāviņš ir vienīgais Jelgavā , kam var droši uzticēt tautas likteni.

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 11:13

ww

Kas ir brīvprātīgā kustība un kapēc viņa jāpopularizē ??? . Ar ko atšķiras aktīva brīvā laika pavadīšana no neaktīvas un kapēc tā jāveicina ??
Man liekas , ka tauta par stulbu , lai to visu saprastu .

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 11:18

ohhh

Nezināju , ka Jelgavā ir sabiedrības integrācijas pārvalde. Īsti nesaprotu , ko vajag ( un vai vajag ) integrēt ?? Vai ir kādi integrācijas rezultāti un kas notiks , ja neko ( vai nevienu ) neintegrēs. Žēl ka man , kā nodokļu maksātājam , visi šie " blatu amati " ir jāapmaksā. Kad šos amatus radīja , man neviens neprasīja vai man vajag kaut ko integrēt

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 14:54

eu

Bet Domes mājas lapā tāda sabiedrības integrācijas pārvalde nemaz nav atrodama. Neliela silīte saviem čomakiem ????

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 15:10

Stuļbā

Kura ir tā Promenāde? Vai tas krasts kur peldas vai Čakstes bulv.?T.i. vai Lielupes vai Driksas krastā?

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 16:24

gudrā

Tiešām stulba.
Promenāde ir kur peldas... Viena rieva un tā pati dir%^&*ā

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 23:21

Jelgava