Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Psihoterapeite no Jelgavas gatava bez maksas sniegt psiholoģisko atbalstu 11

Jelgavas psihoterapeite Inga Birkmane informē zz.lv, ka labprāt, ja tas nepieciešams, bez maksas palīdzētu lielveikala «Maxima» traģēdijā cietušajām jelgavnieku ģimenēm. 

Speciālisti var sazvanīt pa tālruni 26527788.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Bijusī kliente

Ļoti nekompetenta persona. Ļoti subjektīva un subjektīvā saskarsmē ar pacientu. Diemžēl, neiesaku, labāk uz baznīcu aiziet vai pameklēt valsts bezmaksas speciālistus, nekā šo pindzeli, uz kuru traģēdijas brīdi cilvēki cer un paļaujas. Varbūt kāds cits specialists var atsaukties (ne man, bet cietušajiem un radiem), jo tiešām, Brinkmane ir sliktākā izvēle no visiem iespējamiem variantiem. Pat sliktākā nekā palikt vienātnē ar savu bēdu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 13:37

Bijušais klients

Ir cilvēki, kuriem nekad un nekas nav labi. Toties žults pārpārēm, var dāsni padalīties ar visiem un anonīmi ap*irst tos, kas piedāvā palīdzību.

pirms 6 gadiem, 2013.11.26 11:06

Bijušais klients

Ir cilvēki, kuriem nekad un nekas nav labi. Toties žults pārpārēm, var dāsni padalīties ar visiem un anonīmi ap*irst tos, kas piedāvā palīdzību.

pirms 6 gadiem, 2013.11.26 11:06

Cita bijusī kliente

Cik cilvēku - tik viedokļu! Ļoti subjektīvs izteikums. Ja zin, ko grib - tad ir jādara, nevis jāmeklē psiho-logu/terapeitu palīdzība. Speciālists gatavu recepti nedos, bet centīsies ievirzīt un atrast PAŠAM priekš sevis pareizo. Strādājot ar Ingu atklāju daudz ko jaunu, kas neapšaubāmi manu dzīvi pamainīja. Un turklāt bieži vien cilvēkiem trūkst ar ko parunāties, kam izstāstīt savu sāpi, savas šaubas. Un bieži vien no cilvēciskā viedokļa cilvēki nesader - arī šādās - ārstu/pacientu attiecībās.

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 14:32

Bijusī kliente

Jā, piekritu, bet no specialist gaidu citu. Piemērām, es nedomāju, ka cietušo ģimenēm jāļauj saprast, ka staigāt pa veikaliem un meklēt materiālos labumus jau ir slikti un viņi ir pelnījuši to, ko saņēma. Var parunāt par komercializāciju un cilvēku ieradumiem kādu citu reizi, bet šī "speciāliste" drīzākais liks cilvēkiem izjust, ka cietušie saņēmuši pelnīto, jo izdarīja paši izvēli ar kuru viņiem jādzīvo. Viņi apzināti piedzima, dzīvojaun gāja uz veikalu. Tā ir viņu izvēle un neviens nav vainīgs. Respektīvi, labāk pie druagiem, radiem utt. nekā pie tādas specialists, ka, ja klients viņai nepatīk (bet nauda gan patīk) var sāk jaukt arī ģimenes (a varbūt veci vienkārši gribēja sev).

Da, labi, šodien ne par to jādomā, bet tiešām neiesaku kādam pie viņas griezties, varbūt radiem piezvanīt labāk, nekā runāt ar tādu cilvēku.

Un līdzjūtība visiem - tiem kas zaudēja, tiem , kas pārdzīvoja tādu traģēdiju visiem. Tā ir mūsu visu traģēdija.

pirms 6 gadiem, 2013.11.22 15:29

mimoza

Kāds prastums un žults no " Bijusī kliente"!!! Turies Inga un paldies par Tavu nesavtīgo palīdzību!

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 06:03

Lasītāja

Tāda mode, iespēju konsultēties pie psihologa, pasniegt kā visu problēmu atrisinājumu. Neviens prihologs neatdos tuviniekiem bojā gājušo cilvēku. Pie tam tas ir noticis citu cilvēku rupjas mantkārības un slikti izdarīta darba rezultātā, kuri tagad neatzīst savu vainu. Vispirms kukuļi, lai projektu dabūtu cauri, tad nekvalitatīvs būvniecības darbs, kur netie izpildīts projektēšanā paredzētais, jo būvmateriāli tiek realizēti pa kreisi. Arī daudzu atbildīgu personu nekompetence. Ar vienu vārdu- bardaks. Ko te var pateikt psihologs. Tāda ir dzīve mīļo draudziņ un Tev tāda jāpieņem un priecīgam jādzīvo tālāk.

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 11:30

Liliāna

Fantastisks cilvēks, gan kā profesionāle,gan pasniedzēja!
Galu galā, cilvēks vēlas palīdzēt, savas profesijas ietvaros, bez maksas, un atkal visiem slikti. Nevajag tik šauri domāt.
Nesaprotu, no kurienes tāda žults,un naids...

pirms 6 gadiem, 2013.11.23 17:59

Alfs

Acīmredzot, tads naids ir no saskares ar šo spečuku. Par labiem cilvēkiem sliktus vārdus reti dzirdi - vai labu, vai neko. Ja psihologa klients ir tikneapmierināts ar psihologu, un tā sāpe ir palikusi, tad, phihologs ir draņķīgs spečuks.

pirms 6 gadiem, 2013.11.25 06:28

Ansis

Paldies Ingai par gatavību palīdzēt. Šādā brīdī katra palīdzība un katrs piedāvājums ir no svara. Paldies.

pirms 6 gadiem, 2013.11.26 11:04

aisha

Psihologs ir kā spogulis un nav vainīgs, ja redzamā bilde " bijušajai klientei" nepatika :)

pirms 6 gadiem, 2014.01.16 21:01

Jelgava