Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pusotrā gadā Čakstes bulvāra uzturēšana izmaksās 18,7 tūkstošus latu 5

Divu pretendentu konkurencē par J.Čakstes bulvāra teritorijas uzturēšanu posmā no Raiņa līdz Lielajai ielai par izdevīgāko atzīts «Kulk» piedāvājums, liecina iepirkumu uzraudzības biroja publicētā informācija.

Jau ziņots, ka pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» pavasarī izsludinājusi iepirkumu par ielas posma uzturēšanas darbiem. Ar 18 799,5 latu bez pievienotās vērtības nodokļa piedāvājumu par uzvarētāju atzīts vietējais «Kulk», kas arī pašlaik kārtībā uztur pilsētas ielas un vairākus objektus. Līgumu ar uzvarētāju slēgs līdz nākamā gada 31. janvārim.

Saskaņā ar iestādes izsludinātā iepirkuma instrukciju uzvarētājam 18 152 kvadrātmetros būs katru dienu no zāliena jāaizvāc gruži, 50 kvadrātmetros no zaļās zonas vai dobēm jālikvidē izskalojumi pēc lietusgāzēm, jāmontē un jādemontē divi podi.

Tāpat uzņēmējam būs ar eļļu jāpārklāj 52 «Corten» tērauda soli, 82 atkritumu urnas un velosipēdu turētāji, 22 tīkkoka soli, turklāt 30 reizes šajā laikā ar lupatiņu būs jānotīra 74 soli.

«Pilsētsaimniecība» prasa 22 reizes astoņu centimetru augstumā nopļaut un savākt zālienu, divas reizes to mēslot, 20 reizes laistīt, kā arī trīs reizes rudenī nogrābt lapas un vienreiz to nogrābt pavasarī. Iestāde pieprasījusi arī astoņu stundu dežūras 15 pasākumu laikā. 750 kvadrātmetros būs jāapgriež, jāravē, jāmēslo un jālaista arī daudzgadīgie ziemciešu un krūmu stādījumi.

Pretendenta pienākums būs 20 dienas aizvākt sniegu no Mītavas tilta koka daļas, kā arī tilts jāuztur ikdienā, tāpat jātīra, jāmontē un jādemontē koka pontons.

Katru dienu līdz pulksten 7.30 izpildītājam būs jāziņo Jelgavas pilsētas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa bezmaksas tālruni 8787 par konstatētajiem defektiem objektā.

Līdzīgus iepirkumus par ikdienas uzturēšanas darbiem «Pilsētsaimniecība» iepriekš izsludinājusi arī citiem pilsētas objektiem.

Piemēram, peldvietas un tai piegulošās teritorijas uzturēšanai Krasta ielā izdevīgāko piedāvājumu iesniegusi un par uzvarētāju kļuvusi vietējā SIA «Kulk», kas tikusi pie 23,2 tūkstošu latu līguma. SIA «Kulk» jau vairākus gadus ir arī vienīgā visu pilsētas ielu un publisko teritoriju uzturētāja, kas pagājušā gada sākumā turklāt tika pie vēl papildu 19,7 tūkstošu latu līguma par ikdienas uzturēšanas papildu pakalpojuma apjomiem, savukārt pērn augustā – līdzīgā iepirkumā vēl pie 16,49 tūkstošiem latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

efa

kāpēc vienīgā....lai kā konkursā piedalījās vairākas firmas,bet kulk bija lētāks cik man zināms........kaut kā pēdējā laikā zz žurnālisti raksta rakstus,lai tik rakstītu un iegūtu sensāciju,bet patiesību līdz galam neatspulguļo....tikai satricina tautu.......žēl!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 16:58

ha

Otrais pretendents bija SIA " Sadzīves pakalpojumi ".

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 19:58

desa

Rāviņš nevar atteikt Bubulim . Ja grib palikt amatā.

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 19:59

DESIN

Vai ta Bubulis vinu ielika amata. Durak.

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 21:54

Patiesība

Aleja D arī visur startē.
Nekādu īpašo prasību pretendentiem jau nav. Lai nāk visi!!!!
Tikai KULK ir lētākais. Citi grib uzvārīties un KULKs tikai traucē...:)

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 20:22

Jelgava