Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pusotra tūkstoša mazo futbolistu Jelgavā nebūs – «City Cup» aiziet uz Rīgu

Pēc divu gadu veiksmīgas darbības šogad Jelgavā atcelts vērienīgais starptautiskais jaunatnes futbola turnīrs «City Cup», šodien ziņo laikraksts «Zemgales Ziņas». Līdz šim to organizēja FK «Jelgava» sadarbībā ar Rīgas futbola skolu «Metta». Pēkšņās pārmaiņas FK «Jelgava» vadībā izraisījušas daudz neskaidrību, tādēļ pieņemts lēmums 2013. gada turnīru nerīkot, notikušo pamato «Metta». Rīdzinieki turnīru nākamgad sola organizēt savās mājās.

«City Cup» savu divu gadu pastāvēšanas laikā Latvijā kļuvis par lielāko bērnu futbola turnīru Latvijas vēsturē. Pērn Jelgavā tas pulcēja vairāk nekā 70 komandu no Latvijas un dažādām Eiropas  valstīm, apvienojot pat pusotra tūkstoša jauno futbolistu. «City Cup» mājaslapa vēsta, ka šogad vērienīgais pasākums atcelts. 

Futbola skolas «Metta» valdes priekšsēdētājs Ģirts Mihelsons «Ziņām» stāsta, ka turnīrs Jelgavā bija ieplānots arī šogad, un līdzšinējā sadarbība ar FK «Jelgava» bijusi veiksmīga, taču negaidītā FK «Jelgava» vadības maiņa viesusi neskaidrības tālākā šī turnīra organizēšanā. «Līdz šim, kad Jelgavā pie vadības stūres bija Dainis Kazakevičs un Ainārs Tamisārs, mēs ļoti cieši sastrādājāmies, un viss bija kārtībā, taču šogad situācija mainījusies. Vairs neizjūtam Jelgavas vadības tik lielu ieinteresētību šajā pasākumā,» norāda Ģ.Mihelsons.

Šogad palicis daudz atklātu jautājumu, par ko abas puses nav varējušas vienoties, vairāk tas saistāms uz sadzīviskām lietām: «Mēs neesam jelgavnieki un nepārzinām ne skolas, kur izmitināt dalībniekus, ne ēdinātājus. Nevēlējos piemānīt dalībniekus un sabojāt turnīra labo reputāciju. Sapratu, ka šogad atbilstošā līmenī to noorganizēt nav iespējams,» sacīja Ģ.Mihelsons. 

Viens no mērķiem tik vērienīgam turnīram bija pieredzes apmaiņa dažādu valstu vidū, citu valstu futbola kultūras un spēles stila iepazīšana. Ģ.Mihelsons pārliecināts, ka Latvijas jaunajiem futbolistiem un treneriem noteikti nepieciešams tieši tik liela mēroga un pieredzes bagāts pasākums, tāpēc no idejas neatteiksies. 

Jaunais FK «Jelgava» valdes priekšsēdētājs Māris Peilāns uz «Zemgales Ziņu» jautājumiem pēc vairākām dienām atbildēja tikai rakstiski, turklāt daļēji. «Izskatās, ka tiešām «City Cup» turnīrs šogad Jelgavā nenotiks, par to esam pārsteigti arī mēs – FK «Jelgava», jo no savas puses visus mājas darbus esam izpildījuši. Futbola skola «Metta» šo turnīru atcēla vienpersoniski. Pilnībā iemesli, kāpēc turnīrs ir atcelts, mums nav zināmi,» klāsta M.Peilāns. 

Visu rakstu lasiet šodienas, 12. jūlija, laikrakstā «Zemgales Ziņas» vai šeit.

Pievieno komentāru

Jelgava