«Radio SWH» diskutē Zemgales sarakstu līderi Ēlerte un Šķēle 2

Apvienības "Vienotība" Zemgales saraksta līderei Sarmītei Ēlertei ("Pilsoniskā savienība") šķiet nepieņemama viņas konkurenta apvienības "Par labu Latviju" pārstāvja Andra Šķēles (Tautas partija) atgriešanās politikā. "Šķēles kungs, jūs piederat pagātnei," sacīja Ēlerte radio "SWH" diskusijā, kurā piedalījās abi savu pārstāvēto politisko spēku Zemgales sarakstu līderi - Ēlerte un Šķēle.

Politiķe savu viedokli pamatoja ar to, ka Šķēles pārstāvētais politiskais spēks ir "atbildīgs par krīzi Latvijā un sāpēm, kas bija jāizcieš Latvijas iedzīvotājiem". Savukārt Šķēle pauda: "Ja es varētu iznest uz savas muguras šīs sāpes, es to izdarītu."Uz šo Šķēles paziņojumu Ēlerte atteica, ka lielākā daļa iedzīvotāju savas sāpes viņam neuzticētu nest.Abi politiķi stundu garajās debatēs ik pa laikam apmainījās ar abpusējiem ironiskiem izteicieniem un noliedza viens otra apgalvojumus.Jau vēstīts, ka Šķēle iepriekš atzinis - viņš 10.Saeimas vēlēšanās kandidē Zemgales vēlēšanu apgabalā, jo apzināti vēlējies konkurēt ar "Vienotības" Zemgales saraksta līderi, bijušo laikraksta "Diena" galveno redaktori Sarmīti Ēlerti."Tā bija mana apzināta izvēle. Lai arī man droši vien daudz vieglāk būtu kandidēt Vidzemes apgabalā, kur mums ir milzīgs atbalsts.. Ēlertes kundze kandidē Zemgalē, un man šķiet, ka šajās vēlēšanās svarīgi daudzus jautājumus apspriest man ar viņu publiski," viņš uzsvēra.Uz jautājumu, kam un ko TP līderis vēlas šādi pierādīt, viņš atbildēja: "Šeit nav runa par pierādīšanu. Šeit ir runa, lai sabiedrība gūst plašu viedokli par to, kādā veidā viens otrs politiķis, kurš slēpies zem mediju neatkarības, patiesi taisījis ķēķa politiku." Viņš vēl arī piebilda, ka "ka ir pamats runāt par principiālu strīdu".Savukārt Ēlerte paudusi gatavību publiski debatēt ar Šķēli. "Šķēle raujas kā nocieties bokseris ringā.. Protams, es labprāt debatēšu ar visu partiju pārstāvjiem, vienīgi ar citu sarakstu līderiem droši vien būs jādiskutē biežāk, jo, kā mēs redzam, atbalsts Tautas partijai ir pat mazāks nekā PCTVL," norādīja Ēlerte.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Doma

Tieši tā- ļoti grib iegūt imunitāti un palikt nesodīts!

pirms 11 gadiem, 2010.08.18 19:09

CIETUMS

POLITISKAIS LĪĶIS - LATVIJAS PILSONIS ŠĶĒLE RAUJAS PIE VARAS, LAI NENOKĻŪTU CENTRĀLCIETUMĀ, JO TIK DAUDZ "LABA"SASTRĀDĀJIS, KA MŪŽA MĀJA, T. I., CENTRĀLCIETUMS VAI BALTAIS GULBIS NODROŠINĀTS.

pirms 11 gadiem, 2010.08.18 19:00

Jelgava