Rāviņa meita būs prezidenta padomniece jautājumos par pašvaldībām un izglītību 10

Jaunievēlētā Valsts prezidenta Andra Bērziņa sabiedrisko projektu vadības padomnieka amata pienākumus ir piekritusi pildīt Jelgavas Domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa meita Karīna Rāviņa-Vimba.

Darbu viņa sāks 8.jūlijā, kad amatā stāsies jaunievēlētais Valsts prezidents. «Šāds amats jau ir bijis iepriekš un tā pienākumus pildīja Kristīna Pelša. Pienākumos ietilpst Valsts prezidenta darbības nodrošināšana jautājumos, kas skar izglītības, zinātnes, kultūras, mākslas un pašvaldību jautājumus, kā arī Valsts prezidenta sabiedriskās iniciatīvas – patronāžas,» zz.lv skaidro K.Rāviņa-Vimba.Sākotnēji K.Rāviņa-Vimba pildīja jaunievēlētā prezidenta sekretāres funkcijas, taču pēc 8.jūlija šāda amata vairs nebūs.Jaunā prezidenta kancelejas vadītājs būs Gundars Daudze, viņa vietnieks – Ēriks Ozols, preses sekretāre – Līga Krapāne, ārlietu padomnieks – Andris Pelšs, padomnieks drošības jautājumos – Raimonds Rožkalns, padomnieks juridiskajos jautājumos – Edgars Pastars, padomnieks vēstures jautājumos – Antonijs Zunda.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

vienkārš cilvēks

Šausmas, ļaudis, kas jūs esāt!!! Lai katrs no šiem kretīniem, kas raksta šadus komentārus, paskatas uz savu mūli spogulī, un uzdod JAUTĀJUMUS tam riebeklim, ko viņš spogulī ieraudzījis: KO LABU, KAUT SĪKUMIŅU, ESMU IZDARĪJIS ŠĪS PILSĒTAS?, ŠĪS VALSTS?, LĪDZCILVĒKU?, SAVAS ĢIMENES LABĀ? VAI PAT PATS SAVĀ LABĀ???

pirms 9 gadiem, 2011.07.08 09:34

es

Ko var vārīties! Karīnai nekādas vainas. Ja tēvs mērs, tad karjearas izaugsmes jānoraksta?
Gudra , forša sieviete.

pirms 9 gadiem, 2011.07.08 00:27

Ivars Jakovļevs

Kārtējo reizi andris pierādīja, ka viņam ir garāks un lielāks krāns nekā ziečam. andris vismaz attīstās, a zieča kā palicis ciema padomes priekšsēdētāja līmenī, tā nekur nav ausgāt ticis.

mērkaķim ja uzvelk uzvalku, mērkaķis jau tāpat vien paliks..

pirms 9 gadiem, 2011.07.07 16:54

jā...

Nu re, kāds malacis mūsu Rāviņš!!!!!!! Balsojiet atkal-tač foršs džeks!

pirms 9 gadiem, 2011.07.07 15:48

Doma

un vai Caunes meitu ar tur nevar kur iekārtot???

pirms 9 gadiem, 2011.07.07 15:38

Jelgava