Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rāviņš: Man ir nepieņemams mediju darbs, tāpēc pašvaldībai ir jāpiedalās sabiedrības informēšanā 15

Šodien Jelgavas pilsētas Domes sēdē, atbildot uz deputātu jautājumiem, Andris Rāviņš (ZZS) pauda, ka viņam nav pieņemama tāda informācija, kādu publicē mediji, tāpēc pašvaldībai esot jāiesaistās sabiedrības informēšanā un izglītošanā.

Jelgavas pilsētas jaunā sasaukuma Domes sēdē pirms balsojuma par Domes priekšsēdētāju šim amatam izvirzītajam Rāviņam deputāti lūdza skaidrot viņa iecerēto politiku. Līdzšinējais Jelgavas mērs skaidroja, ka turpināšot jau īstenoto politiku, koncentrējot uzmanību uz uzņēmējdarbībai un investoriem labvēlīgu vidi, kas saistīts arī ar profesionālās izglītības veicināšanu pilsētā.

Starp prioritātēm palikšot arī pilsētvide, kultūra un sports.Opozīcijas deputāts Dainis Liepiņš (Reģionu alianse) lūdza pirms balsojuma Rāviņu atbildēt uz sešiem jautājumiem, jo šīs atbildes nepieciešamas, lai lemtu par nostāju balsojumā. Rāviņš tās viņam sniedza.

Vaicāts, vai tikšot iedarbināta iekšpagalmu sakārtošanas programma, Rāviņš atbildēja apstiprinoši, savukārt vaicāts, vai tikšot rīkots atkritumu savākšanas konkurss, novēršot viena uzņēmuma monopolstāvokli, Rāviņš pauda, ka patlaban tam neesot pamata - līdzšinējā sistēma darbojas sekmīgi.

Par dažādiem atvieglojumiem pensionāriem, represētajiem un skolēniem Rāviņš pauda, ka pašvaldība saglabāšot līdzšinējo kārtību.

Savukārt, vaicāts, vai tikšot samazināts sabiedrisko attiecību struktūru apjoms un izmaksas, Rāviņš atbildēja noliedzoši, to pamatojot ar, viņaprāt, nekvalitatīvu mediju darbu. Mēru neapmierinot tas, kā un ko mediji pasniedzot un publiskojot, tāpēc pašvaldībai esot jāuzņemas sava iniciatīva plašsaziņas līdzekļu nozarē.

«Es šodien palasīju «Zemgales Ziņas», un tur dominē vardarbība un negatīva informācija, kas neizglīto sabiedrību. Man nav pieņemama tāda veida informācijas sniegšana,» pauda Rāviņš, tāpēc pašvaldībai, viņaprāt, jāiesaistās sabiedrības informēšanā un izglītošanā, ko sekmīgi īstenojot iestāde «Zemgale INFO», kas izdod «Jelgavas Vēstnesi», un mediju dēļ neesot pamata šīs funkcijas samazināt.

Kā ziņots, šodien Jelgavas pilsētas jaunā sasaukuma Domes sēdē pārliecinoši par Domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Rāviņš (ZZS). Jelgavā nolemts izveidot trešā Domes priekšsēdētāja vietnieka amatu.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Heil Rahwinn!

Banānvalstu diktatora cienīgi lēmumi! A patiesībā prasts un kompleksains lecīgs puišelis, kam pie psihoterapeita noderētu piestaigāt. :D

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 17:13

Piekritu

Pilnigi piekritu Ravinam. Tur nu reiz vinam taisniba.

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 18:48

Tas pats Jānis

Tur jau tā problēma, ka arī psihiatrs cenšās viņam "ielīst" un nesaka taisnību par viņa patieso emocionālo un garīgo stāvokli...

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 14:55

man arī

bieži nav pieņemams šī medija (ZZ) darbs. te tiešām pārāk bieži dominē negatīva informācija.

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 17:27

patiesas ziņas

Lasi pozitīvisma iemiesojumu Jelgavas vēstnesi! Bet ZZ nobloķē savā datorā.

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 18:34

patiesība tāda ka

Jelgavas vēstnesis vienkārši nav avīze, kas atspoguļo notikumus pilsētā, bet domes rupors. Lūk arī atšķirība

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 23:17

Pozitivus

Vai Sarkanā zona joprojām ir Rīgā, Matīsa ielas galā ?

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 17:38

pensis

Ir labi,ka ir opozīcijas avīze.Tā tam jābūt.

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 20:09

koma

kādu vēl iekšpagalmu kārtošana,kam tie nafig vajadzīgi.daudzstāvenēs dzīvojošie paši lai savu cūku kūti vāc.

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 22:39

Mātins

Rāviņš varētu vismaz ūsas nodzīt, lai būtu sajūta, ka kautkas mainās

pirms 7 gadiem, 2013.06.18 23:20

.

un klut par brunetu.

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 00:34

Tas pats Jānis

Un uztaisīt plastisko, lai izskatītos vairāk līdzīgs Musolini vai Staļinam.

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 14:52

Tas pats Jānis

Nu, taisnība jau viņam ir - tiem donoriem, kas viņu ievēlēja jau nekāda cita informācija nav vajadzīga, kā tikai tā, kas "Vēstnesī".
Kaut kas līdzīgs Ziemeļkorejai nelielā mērogā...

pirms 7 gadiem, 2013.06.19 14:53

Jelgava