Rīgā pa braucoša maršruta mikroautobusa durvīm izkrīt un iet bojā sieviete 1

Rīgā pa braucoša mikroautobusa durvīm otrdien rīta pusē izkritusi sieviete, kura ar smagām traumām nogādāta slimnīcas reanimācijas nodaļā, bet vēlāk mirusi.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru BNS informēja, ka negadījums noticis plkst. 9.15 Brīvības gatves un Silciema ielas krustojumā, kad no 1962. gadā dzimuša vīrieša vadīta mikroautobusa "Mercedes Benz" izkritusi 1949. gadā dzimusi sieviete.Viņa guvusi smagus savainojumus - galvaskausa pamatnes lūzumu - un nogādāta slimnīcas reanimācijas nodaļā. Vēlāk viņa slimnīcā mira.Policija sākusi kriminālprocesu par ceļu satiksmes noteikumu un transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu. Pēc sākotnējās informācijas, sieviete stāvējusi pārāk tuvu durvīm un izkritusi, kad mikroautobuss veicis pagriešanās manevru.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Antoniņš

Varbūt tagad beidzot sāks redzēt kā brauc tie maršruta taksometri,cik cilvēku atrodās iekšā,cik es saprotu,tad maršruta taksī drīkst braukt tikai tik, cik atļauj sēdvietas,bet tas jau sen netiek ievērots,ka tik vairāk sabāzt...un lūk, traģēdija klāt....bet vai tas attaisno mērķi?
Un kāpēc vienmēr kaut kam jānotiek traģiskam,lai sāktu kaut ko darīt un pieņemtu mērus?
Līdzjūtība sievietes tuviniekiem.

pirms 11 gadiem, 2010.08.25 14:06

Jelgava