Rīgas mērs apsver iespēju elektrību pirkt no igauņiem 5

Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) apsver iespēju domes uzņēmumiem elektrību iegādāties no igauņiem. Viņš raidījumā «900 sekundes» norādīja, ka šāda iespēja aplūkota saistībā ar «Latvenergo» gaidāmo cenu kāpumu.

Mērs šodien, 21.februārī, dos pašvaldībai piederošiem uzņēmumiem apsvērt ideju pāriet pie igauņiem. Kā piemēru viņš minēja «Rīgas satiksmi» ar visiem tramvajiem un trolejbusiem. N.Ušakovs arī atzīmēja, ka juridiski tiekot vērtēta arī iespēja mājsaimniecībām pirkt eleketroenerģiju no Igaunijas energoapgādes uzņēmuma «Eesti Energia» meitaskompānijas Latvijā «Enefit». Šajā procesā kā starpnieku varētu piesaistīt apvienoto namu pārvaldi.Pēc Rīgas mēra teiktā, «Enefit» vairumā gadījumu spēj piedāvāt lētāku elektrību nekā «Latvenergo», bet Rīgas Domes uzņēmumiem ir jādod iespēja izvēlēties izdevīgāko elektrības piegādātāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Baltaisdainis

Šaubu nav, Latv***energo pakalpojumiem ir jāuzliek mīkstais.

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 15:58

Tikai nevajag

Arī pie mums jau ir iestādījumi,kas barojas un jau ilgstoši no Igaunijas.Nekādu problēmu.Arī Andrim vajadzētu par to padomāt un tad tāds Latvenergo ................----ir divi varianti:

1. Sūkās ledu , grauzīs nagus.
2. Lai neitrītos samazīnās cenu vēl zem šīs šobrīd esošās.

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 15:10

apmierināc viasat klients

nevajag muldēt... vai melno PR te taisīt...
nopirku viasat bļodu ar 2 galvām, 2 gadus maksāju tik, cik biju apņēmies, kad, iztekot termiņam, sazinājos ar šiem, kā būs tālāk, vaļsirdīgi pateica, ka bļodu ar dekoderiem esmu apmaksājis un pēc tiem 2 gadiem uz pusi samazināja rēķinus, kurus vēlāk palielinājusi tikai un vienīgi PVN likmes maiņa... tā kā nevajag te d**** par to "laupīšanas biznesu"...
Protams, ja klients pac nejēdz, ko pasūta, piesaka vai paraksta, tad pats arī vainīgs.

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 12:46

Jelgavas pašvaldība varētu ņemt piemēru no Rīgas un sākt taupīt nodokļu maksātāju līdzekļus!

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 12:23

Enefitc

Aga , pērc tik nost :o)))
Enefits ir klasisks laupīšanas biznesa pārstāvis un darbojās pēc identiskas sistēmas , kā strādā VIASAT. Sākumā dosim lēti - bet pēc 6.mēn. matus varēs Rīga no galvas plēst .
Uz priekšu Nil!

pirms 9 gadiem, 2011.02.21 12:03

Jelgava