Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāk renovēt bērnudārzu Ganību ielā 1

Šoruden sākusies projekta «Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes izveide Ganību ielā 66, 1.kārta» īstenošana, kas paredz būtiskus bijušā bērnudārza ēkas rekonstrukcijas darbus. 

Pēc pārbūves būs izveidota jauna pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde ar 12 bērnudārza grupām, atgādina Jelgavas pašvaldības pārstāve Egita Veinberga. 

Projekta gaitā tiks veikta arī teritorijas labiekārtošana, izveidojot rotaļu laukumus katras grupas bērniem un automašīnu stāvvietu pie iebrauktuves vārtiem. Projekta īstenošanas rezultātā pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē tiks nodrošinātas vietas vēl 280 bērniem, kas apmēram par 13 procentiem samazinās bērnu skaitu rindā uz vietām pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs. Pilsētā būs 55 jaunas darba vietas pirmsskolas pedagogiem un personālam.  

Projekta galvenais mērķis ir veicināt nodarbinātību un pakalpojumu pieejamību ģimenēm ar bērniem pirmsskolas vecumā. 

Projekts tiks īstenots līdz 2014.gada decembrim un tā kopējās izmaksas ir 2 139 660 latu, tajā skaitā ERAF līdzfinansējums ir 1 537 871 lats, valsts budžeta dotācija – 40 708,35 lati un pašvaldības līdzfinansējums –561 080,65 lati.

Vienlaikus ar projekta pirmās kārtas īstenošanu Jelgavas pašvaldība ir sākusi īstenot projekta 2.kārtu, kurā paredzēts uzbūvēt piebūvi ar baseinu. Tajā tiks izveidots lielais baseins, kā arī mazais peldbaseins un sporta zāle. Sporta zāle projektēta 90 kvadrātmetrus plaša, tajā noritēs bērnudārza audzēkņu fiziskās nodarbības.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava