Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāks darbus Čakstes bulvārī; auto varēs atstāt Lielajā ielā pie viesnīcas

No 19.jūnija, sākot Jāņa Čakstes bulvāra rekonstrukcijas otro kārtu, satiksmei tiks slēgts bulvāra posms no Lielās ielas līdz iebrauktuvei uz viesnīcas «Jelgava» maksas stāvlaukumu. 

Būvdarbu laikā paredzēts rekonstruēt esošo ielas brauktuvi un gājēju ceļu, izbūvēt automašīnu stāvvietas brauktuves malās, kā arī izbūvēt lietus ūdens un saimnieciskās kanalizāciju posmus, sakaru kanalizāciju pašvaldības vajadzībām, ielu apgaismojumu un labiekārtot pieguļošo teritoriju.

Būvdarbu laikā piekļūšana viesnīcas stāvlaukumam tiks organizēta pa Lielo, Pasta, K.Barona, Uzvaras, Ausekļa ielu, tālāk pa Čakstes bulvāri, uz kura uzstādītas dzīvojamās zonas zīmes ar atbilstošiem ierobežojumiem, informē pašvaldības iestāde «PIlsētsaimniecība».

Ceļa darbu zonā transporta līdzekļiem aizliegts apstāties, tāpēc izveidotas stāvvietas Lielajā ielā labā malējā joslā virzienā no Čakstes bulvāra līdz Uzvaras ielas krustojumam. Stāvēšanas ilgums ierobežots līdz vienai stundai.

31.maijā Jelgavas Dome noslēdza būvdarbu līgumu ar SIA «Ceļu būvniecības sabiedrību «Igate»», pakalpojumu līgumus par būvuzraudzību ar SIA «Jurēvičs un partneri» un autoruzraudzību - ar SIA «3C» par Čakstes bulvāra rekonstrukcijas otro kārtu.

Pievieno komentāru

Jelgava