Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies skolēnu reģistrēšana mācībām 7.klasē (ar foto)

Jelgavas pašvaldības izstrādātais plāns paredz, ka nākamajā mācību gadā Jelgavas Valsts ģimnāzijā, Spīdolas ģimnāzijā, kā arī topošajā Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā kopā tiks uzņemti 273 7.klašu audzēkņi. Reorganizētajā Jelgavas 1.ģimnāzijā paredzēts izveidot arī 5. un 6.klasi. 

Topošās Tehnoloģiju vidusskolas (līdz 1.augustam Jelgavas 1.ģimnāzija) uzņemšanas komisijas darbiniece Linda Stepena stāsta, ka pirmdien pirmajās reģistrācijas stundās mācībām 5., 6. un 7.klasēs pieteikušies 18 skolēnu. Daudzi izvēlas pamatizglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programmu. Uzņemšana turpināsies līdz 21.jūnijam. Taču individuāli skolā varēs vērsties vēl visu vasaru. 5. un 6.klasē atļauts uzņemt 60 audzēkņu katrā, bet 7.klasē – 85 skolēnus.

Visvairāk 7.klases audzēkņu (110) paredzēts uzņemt Jelgavas Valsts ģimnāzijā. Direktore Ināra Daščinska atklāj, ka pirmajā dienā mācībām reģistrējušies aptuveni 60 skolēnu. Pieteikšanās (atsevišķās dienās no pulksten 14 līdz 18) ilgs līdz 14.jūnijam.

Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā nākamgad trīs 7.klasēs paredzēts uzņemt 78 skolēnus. Skola piedāvā humanitārā un sociālā, profesionāli orientētā komerczinību, kā arī vispārizglītojošā (vides) virziena programmas. Reģistrācija pamatizglītības programmās risināsies līdz 14.jūnijam.

Plašāk par reģistrācijas gaitu lasiet otrdienas «Zemgales Ziņās».

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Jelgava