Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sastrēgumu dēļ centrā var tikt pusstundas laikā; tā būs līdz septembrim (papildināts) 86

Ar satiksmes neērtībām, iebraucot Jelgavas centrā no Rīgas puses, autovadītājiem nāksies samierināties vēl vairākas nedēļas, portālam zz.lv pastāstīja Lielās ielas būvnieces SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» pārstāve Dace Zviņģele. Aptuveni nedēļa būs vajadzīga, lai tikai uzklātu virskārtu vienā Lielās ielas pusē. Kā novēroja zz.lv, ap pusdienlaiku, lai tiktu līdz Jelgavas centram, mašīnā no sastrēguma sākuma jāpavada aptuveni pusstunda. Ielas malā šodien bija redzama arī mašīna ar pārkarsušu motoru. 

SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» patlaban Lielajā ielā veic tikai sagatavošanas darbus pirms asfaltbetona saistes kārtas izbūves – tie ir asfalta savienojuma vietu frēzēšana, kanalizācijas aku vāku regulēšana, tehnoloģiskajā pārtraukumā bojāto brauktuves apmaļu nomaiņa.

Sakarā ar minētajiem darbiem transporta kustība Lielā ielā tiek nodrošināta, kaut apgrūtinātos apstākļos. Pilsētā iebraukšana virzienā no Rīgas ir tikai iespējama pa Lielupes tiltu un apvedceļu A8, kur šobrīd arī ir apgrūtināta transporta kustība remontdarbu dēļ, atgādina «Pilsētsaimniecība».

Lai asfaltbetona izbūves tehnoloģisko šuvi veidotu Lielās ielas brauktuves vidū, nepieciešams slēgt brauktuves vienu pusi līdz asij, nodrošinot transporta kustību divos virzienos katrā virzienā vienu joslu. Satiksmi apgrūtinošie lielākie būvdarbi plānoti veikt līdz mācību gada sākumam, kad transporta daudzums pilsētā pieaugs.

Šobrīd slēgta satiksme brauktuves vienā pusē virzienā no Pārlielupes posmā no J.Čakstes bulvāra līdz Pasta ielai, pēc tam satiksme tiks slēgta pretējā pusē. Šā posma asfaltbetona saistkārtas izbūvi plānots pabeigt divu nedēļu laikā. Pēc tam darbi turpināsies posmā no Pasta līdz Pētera ielai un tiks apgrūtināta satiksme posmā no Pasta līdz Mātera ielai, ziņo pašvaldība, atvainojoties iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām.

«Darbi notiek pēc pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība» saskaņotas satiksmes organizācijas shēmas,» ziņo D.Zviņģele, bet neslēpj, ka shēma gatavota pašu uzņēmuma vadībā. «Igate» lūdz ievērot ceļa zīmju vai satiksmes regulētāju norādījumus.

Uz jautājumu, kādēļ darbi netiek organizēti vakaros, brīvdienās un naktsstundās, D.Zviņģele atbild – naktīs tas nav iespējams, jo tehnika strādā ļoti skaļi un tādējādi traucētu tuvējo iedzīvotāju naktsmieru, savukārt vakaros jau patlaban «Igate» strādājot ilgi pēc darba laika beigām.

Plānots, ka vēl vismaz nedēļu uzņēmums darbus veiks vienā ielas pusē. Pēc tam to pašu darīs otrajā Lielās ielas daļā.

Pievieno komentāru

Komentāri 86

jelgavnieks

Varēja jau vismaz atslēgt luksoforus un regulēt satiksmi policja vai paši būvnieki tā, lai varētu ātrāk izbraukt šo sastrēgumu. Jelgavas luksofori ir tā noregulēti, ka 3 mašīnas var izbraukt un tad sēdi pie sarkanā.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 12:59

Zinatajs

Nevajag jaukt visu vienā traukā! Negribi šai karstumā pastāvēt uz ielas satiksmi paregulēt visu dienu??? Tad pajautāšu, vai vajag, vai nevajag atslēgt luksoforu. Mūsu braucēji NEMĀK dot ceļu! Tapēc arī vajag luksoforus, lai kaut kādu kārtību ieviestu. Citādi sanāk, ka brauc mašīnas pa galveno ceļu, bet ne gājēji šķērsot var ( jo redziet viņiem nav zebra uzīmēta), nedz mašīnas izgriesties. Iemācaties kulturāli braukt, tad prasiet atslēgt luksoforu.
Piekrītu! Jelgavā vecie luksofori nav sinhronizēti! Tāpēc bieži ir sarkanais vilnis. Kad viņus būvēja, nebija prasība sinhronizēt. Kontrolieros nav šveices puksteni, kas strādā precīzi. Mēneša laikā vidēji mainās pa 5 min (uz abām pusēm). Viena cikla garums no 60-85 sek ( kā kur- vēl viens iemesls, kapēc nesanāk zaļais vilnis). Sadaliet šo laiku uz fāzu skaitu (parasti 3 +katra pāreja ~6sek) un redzēsiet, ka sanāks trāpīt zaļajā signālā!
Projektā visticamāk nav paredzēti līdzekļi CP algošanai, tāpēc neviena arī nav! Projekts nav bezizmēra kase, kur var vislaik smelt naudu. Ar kādu naudu nostartēja konkursā (Vinē LĒTĀKAIS), ar tādu arī būvē!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:25

zinatajam

1) satiksmi tur pietiktu regulēt tikai 2-4h vakarā, kad brauc no darba visi!
2) mēs tāpat maksājam no nodokļiem visai policijai, tai skaitā ceļu un pašvaldības, bet viņi pa to naudu sēž kādā klusākā vietā, ieslēgtu mašīnu un kondišku un guļ!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:33

vecais ilknis

šajās dienās labāk būt velopissēdistam... ;)

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:35

to zinātajam.

Nedomāju ka policijas mašīnas ir kondiška tur pat esmu dzirdējis ka darbieki paši metās maģim, jo iekša auto tāds nebij, vismaz paziņa no pašvaldības teica.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 17:55

Janis

Tādus regulētājus kā šorīt pie Lielupes tilta arī bezjēdzīgi likt. Acīmredzami bija šo cilvēku zināšanu trūkums šādu funkciju veikšanā, varētu pat teikt ka viņi bija vairāk apjukuši kā autobraucēji kuri nesaprata ko no viņiem vēlas.... tik daudz jau kā pasekot līdzi gaisa temperatūrai ari Igate varēja un nevajag šeit miglu pūst par saskaņotajiem plāniem utt. Vairāk jau cilvēki šobrīd cepjas par šiem sastrēgumiem anomāliskajā karstumā, ne jau par sastrēgumiem kā tādiem.

pirms 7 gadiem, 2013.08.09 09:01

sss

un kāpēc nelaiž mašīnas pa Cakstes bulvāri un Raiņa ielu? regulējot satiksmi cilvēkam (vismaz pick stundās) - tas būtu atvieglojums.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:11

Pilsonis

vakar pieredzētais: kamēr viss RAFs un apvedceļš stāv sastrēgumos, tikmēr viena Policijas ekipāža stāv uz apvedceļa un guļ (jo visas mašīnas vnk stāv), otra ekipāža stāv pie CSDD, kur arī pabrauc 2 mašīnas pusstundā. kad zvanīju uz CP man atbildēja, ka tas nav viņu pienākums.
braucot pie viesnīcas Jelgava, pavēroju, ka no centra puses brauc pa 2-4 mašīnām 5 minūtēs un dēļ tā aizliedza nogriesties pa kreisi uz Čakstes bulvāri! \
Vai nebūtu lietderīgāk tur nolikt kādu policistu un lai pēc apstākļiem regulē? tur Čakstes iela bija pilnīgi tukša!!! ja varēs nogriesties uz Čakstes ielu, tad viss ies daudz raitāk!
Tieši šāda paša situācija nu jau 2 nedēļas veidojas Pētera un Barona ielas krustojumā, kur ar roku regulēšanu satiksme noritētu daudz ātrāk tajās 2-3 tundās, kad cilvēki atgriežas no darba.
Pilsētā tak ir ceļu, pašvaldības un n-tās citas policijas.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:18

Greex

CSDD apkaime tak šiem ir barotava - var noķert kādu uz apskati braucošo, kuram iepriekšējās apskates termiņš beidzies pirms dienas.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:51

No Jelgavas

Vajag biežāk pārvietoties ar sabiedrisko transportu vai velosipēdu. Viss risinājums. Problēma ir pašos cilvēkos

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:25

zizi

sabiedriskais tak ar ir bez spārniem

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:30

atbilde No Jelgavas

Asprātis, nerunā muļķības :D šodien stāvēju sastrēgumā tieši aiz sabiedriskā autobusa - gaidīja tikpat ilgi, cik pārējie. Un, ja jelgavniekiem jāveic garāks maršruts, piemēram, jelgava - rīga - jelgava, gribētu redzēt, kā tu pats veiktu šo maršrutu ar velosipēdu + attiecīgajā karstumā.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:33

Biete

Tev liekas, ka sabiedriskais transports lido pa gaisu!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:36

Māris

zizi, atbilde No Jelgavas, Biete: ir arī tāds sabiedriskā transporta veids "vilciens", tas parasti sastrēgumos nestāv. Bet laikam katrams savs - jums sabiedriskais transports asociējas tikai ar autobusiem/mikriņiem, man savukārt - ar vilcieniem :)

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:23

Māris

sorry, iepriekšējo komentu rakstot es ar' domāju tikai par Jelgavas-Rīgas-Jelgavas transportu.
Bet arī par pilsētas transportu runājot, ir starpība - vai pa ielu brauc 1 autobuss ar 40 pasažieriem, vai 20 vieglie auto ar tiem pašiem 40 pasažieriem.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:25

Nu nu

Vai tad autobuss sastrēgumos nesēž???

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 16:02

Dace

Šodien braucu ar vilcienu, kondicionieri nav, karstumā un bezgaisā galus var atdot. Tad labāk sēžu pusstundu korķī autobusā, kurā vismaz kondicionieri darbojas vai kāpju ārā korķa sākumā un nāku kājām uz centru.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 18:52

zizi

policisti, tak tik apaļi mums,.... ka tādā karstumā izlaidīs garu.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:28

Berta

Tas ir vienkārši absurds! Jelgagvā visi ceļu darbi norit vienlaicīgi! Tie gudreļi, kas runā, lai brauc ar autobusu, vispirms lai uzzin, kur ir galamērķis! Varbūt man bērns jāvede uz lslimnīcu uz kādām procedūrām! Labi, labo vienu tiltu, Lielo ielu, bet, kāda vella pēc paralēli tam jālabo arī Elejas šoseja un apvedceļš uz Rīgu, tilts! Nezinu, kura "gudrā zirga galva" plāno visus šos ceļu darbus, bet tur tiešām jāpabrīnās par augstākštāvošo veselo saprātu IQ un loģiku! Nezinu, kāda ir motivāciju "visu un uzreiz", tai pat laikā ir ielas, kur labāk neriskēt braukt, lai nepaliktu bez kādas detaļas uz ielas vai arī izkāpjot no auto vēl piecas minūtes nevarētu beigt kratīties! Nu, absurds!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:32

es

nu loģika tur ir vienkārša - būtu glupi atteikties no piedāvātā ceļu fiansējuma. divi atsevišķi projekti, kuri pārklājās, labāk tā nekā vēl gadus 10 braukt pa neceļiem.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:54

onanīms

Piekrītu! To saplānoja tās "zirga galvas", kuras šovasar cerēja uz atkārtotu ievēlēšanu, lai uz vēlēšanām var lielīties, ka atjauno visas ielas. It uztaisīts reāli debīls projektu sastrēgums, ka Jelgavā nevar iebraukt ne no vienas puses. Protams, Rāviņš tā "zirga galva", jo "Pilsētsaimniecība" bez komandām nav lemtspējīga, bet būvnieks pilda to, kas viņam līgumā likts.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:19

PFF

Stulbi ir tas, ka tiek labots arī apvedceļa posms.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:49

Tas pats Jānis

Kā parasti, Jelgavā nav variantu... un mums par to jāpriecājas. Jau ģībstam no priekiem tajā sastrēgumā.
Optimizācija ir vienkārša:
1. Kreisais pagrieziens no Rīgas puses uz driksas ielu aizliegts un attiecīgais luksofors atslēgts. Uzstādīta zīme "Dodiet ceļu" no Driksas ielas puses un atļauts tikai pa labi.
2. Kreisais pagrieziens no Akadēmijas ielas uz Lielo ielu, pasta ielas virzienā aizliegts un luksofors atslēgts. Uzstādīta zīme "Dodiet ceļu" Akadēmijas ielā.
3. Gājējiem atstāta pāreja pie Katoļu ielas.
Un nevajag te tagad Zinātāja viedokli, ka tas nav iespējams - Visus ceļus pārrakt bija iespējams bet satiksmi optimizēt, lai cilvēki vecajās mašīnās neģībtu - nebija iespējams!
Ja man vajadzēs vēl kādam paģībušajam tajā sastrēgumā palīdzēt vai kādu tādu gadījumu redzēt, "Pilsētsaimniecības" atbildīgais par šo te sviestu norausies pa knābi! Neiesaku mēģināt pārliecināties par pēdējo vārdu patiesumu!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:50

vienkāršais

da tajās vietās, kas atbildīgi par plānošanu un lēmumu pieņemšanu un domāšanu, tiek tikai tukšpaurīši, kam labi radi vai paziņas! domāšana un loģika viņiem ir pazudusi no gēniem jau 3 paaudzes atpakaļ!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 13:59

Tas pats Jānis

Nu, ko lai dara, ka paši Jelgavnieki arī ievēlēja tukšpaurus zemniekus - tagad paši arī priecājamies par to, kādos kūtsmēslos esam! Toties augšējiem slāņiem ir viegla dzīve.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:05

rrr

Satiksme jāregulē tā, lai tiktu atļauts kreisais pagrieziens aiz tilta. Tas nav normāli ka Lielā iela stāv pilna, bet blakus ielas aizliegts izmantot. Un darbs ir jādara nevis jāimitē.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:05

the best!

Toties pilsētas plānotāji māk uztaisīt uz 8,5 km (no zīmes Jelgava pie Kramikas līdz zīmei Jelgava beidzas pie Svētes tilta Tušķos) 21 (!!!!!!!!!) luksaforu!!!
Īstenībā viņi domē sēž laikam un domā, kur lai vēl ieliek kārtējo! iesaku arī parkos gājieiem salikt, kur celiņi krustojas!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:08

autobraucēja

Labāk izskaitiet ,cik luksoforu ir Lielās un Akadēmijas ielas krustojumā (gan braucejiem ,gan gājējiem! )
Gaismas mūzika! Ha -ha !

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:54

Liinux

Vēl nezini? Jauns luksofors būs Lielās un O. Kalpaka ielas krustojumā!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:57

Absurdsss!!!

Jā, par luksaforu apsēstību Jelgavā, laikam jau zin visā Latvijā ;)!!!
Sajūta, ka Domniekiem ļoti izdevīga ir luksaforu uzstādīšana ik pēc 100 vai pat daāviet 70 m!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 17:23

Heee

Opelis gan sireāli izskatās ar muti vaļā....pārkarsa nabags

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:11

kājāmgājējs

vajag iet ar kājām, tad nekādu problēmu. Sakāpuši glaunās mašīnās, pat 4 pieturas nevar noiet

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:17

Greex

Ne tev, nabaga skauģi, noteikt, kur un kad kurš brauks...

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 17:51

Oskars

Sazvanījos ar Pilsētsaimniecību. Paprasīju atbildīgo par satiksmi un konkrēti par šo remontu. Pēc ieteikumiem par satiksmes fizisku cilvēku regulēšanu saņēmu pretī apgalvojumus par to, ka viņi ir izmērījuši, ka sastrēgumu var izbraukt 28 minūtēs, ka vasara ir īsa un lieliska iespēja beidzot saremontēt pilsētas galveno ceļu (t.i. apgūt visus EU līdzekļus) un vispār viss ir tik sarežģīti, jo jānodrošina gājējiem ceļš un operatīvajam transportam braukšanas iespējas un nedrīkst pārpildīt centru. Vārdu sakot, pēc jautājuma, ko var pilsētas saimniecība izdarīt, saņēmu garus stāstus par to kas būtu un kas būs, cik skaisti. Konkrēta rīcība un radušās situācijas risinājums, kad rinda vakar bija līdz Maximai un pat dzirdēju līdz RAF. Ka vakar cilvēks stāvējis 2 stundas sastrēgumā un ka uz apvedceļa izbrauca 45 min, jo kāds smagais izdomāja pavizināties remontzonas sarkanā signāla laikā un nobloķēja zaļā signāla braucošo smago auto. Cik saprotams, ka tas, kas notiek pēc 17:00 uz viņiem maz attiecas. Par policiju. Viņu Jelgavā ir tik maz un tik maz saņem, ka nevienam neinteresē pavadīt laiku krustojumos regulējot satiksmi. Vieglāk ir ieslēgt bākugunis un braukt savās darīšanās. Apsveicu! Pilsēta izaugsmei!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:21

Opis

Nu, tad tie, kas Tev to stāstīja, nekaunīgi melo! Nu nekādas 2 h nebija tur jāstāv! Maximums kādas 40 min.! Un uz apvedceļa parasti +/- 10 min. jāpagaida! Un atkārtošos - negribiet remontdarbus - lūdzu, A9 + vecā Kalnciemene! Būsiet Jelgavas centrā ~ 1H un 10min. laikā!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 15:26

Opim

Vakar uz apvedceļa nostāvējām 1h, tā kā nevajag par tām 10 min, pie kādas 40 min strādniekiem ienāca prātā regulēt satiksmi, jo uz rīgu brauc 3 mašīnas, no rīgas 100 gaida rindā pie sarkanā. Paldies viņiem par to.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 15:46

Opis

Nu nez, tas laikam atkarīgs, no tā, cikos brauc! Man kādas 10 min. sanāca!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 16:03

Oskars

Tur jau tā lieta, kurš cikos brauc. Novēroju šodien paradoksu plkst 17:10. Rīga iela tukša. Mans darbenieks tika pāri tiltam 10minūtēs. Visi mēģina atlikt vajadzību braukt pāri tiltam. Aizbrauks paskatīties, kas notiek tagad, 18:30

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 18:26

Resnais

Kāpēc vispār vajadzīgs luksofors pie viesnīcas? Vesels cikls tiek veltīts, lai no slēgtā posma (tirgus) puses būtu zaļais, pārējos virzienos esot sarkanajam. Izslēgt luksoforu, Čakstes bulvārī neregulējamu gājēju pāreju un Dodiet ceļu uzbraukšanai uz Rīgas ielu. Pudeles kakls centra virzienā atkal paliek plats un korķa nav.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:45

Opis

Vot, man vispār liekas, ka varēja no Jelgavas uz tiltiem visus laist no Čakstes bulvāra, bez luksofora un no tiltiem visus laist 2 joslās pa Lielo ielu, ar mazu kakliņu pretī Čakstes bulvārim Arī bez luksofora! Gājēji var smuki pa pontoniem tikt pāri, vai pareizāk - pa apakšu - tiltam! Ietu takš raitāk! Akadēmijas ielu pie Lielās ciet, tā pat Katoleni (būsim atklāti, ja visi normāli brauks pa Raineni un Čakstes bulvāri, viss būs kedās, a uz tām ielām - ļaut piebraukt pie uzņēmumiem un apgriezties - viss). Tīri, pirmais ieslēgtais luksofors varētu būt pie Pasta ielas, kaut gan, arī bez tā varētu iztikt!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:57

Greex

Nu un kur dižie satiksmes "plānotāji" amatieri ieteiktu novirzīt pilsētas autobusus, kas brauc pa Akadēmijas ielu un tad nogriežas pa kreisi Lielajā ielā? Šobrīd to nav mazums - 4., 7., 8., 14., 22. maršruts. Ko teiksiet, gudrinieki?

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 16:28

Greex

Pareizi, pareizi - gudrie brauc uz Jelgavu "strādāt" no Bērvircavas, Dobeles un citām ģerevņām. Būtu jau labi, ja pašvaldības darbiniekiem obligāts nosacījums būtu dzīvesvieta attiecīgajā pašvaldībā - tad varbūt viņi arī saprastu, kas pašu "pārvaldītajā" pilsētā notiek.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 16:30

Opis

Vispār jau ir tā, ka visus darbus jau neveic viens kantoris - uz apvedceļa spokojās LVC (sen jau vajadzēja, tagad pamodās), pa pilsētu - Pilsētsaimniecība. Daudz tur nav ko komentēt, katrs kantoris dara kā grib, šoreiz sanāca šādi... Par apvedceļu, nez, vakar kādas minūtes 10 pastāvēju pie remontdarbiem - nav tik traki, kā visi te stāsta! Sanāca arī pēcāk pastāvēt sastrēgumā uz Rīgas ielas - ap 18:30 no Izstādes ielas līdz Pasta ielai tiku ~35 minūtēs. Arī nav tik traki! Nav patīkami, bet nav arī galīgs ārprāts! Šoferīši, liela daļa, gan pedāļgalvas - nu nesmuki uzvedas stāvot sastrēgumā, viens otru laist negrib, lamājās utt... Nu, nesmuka ceļu kultūra! Un tie, kas grib iebraukt Jelgavā bez sastrēgumiem - lūdzu A9 un vecā Kalnciemene ir brīvi ceļi! 85 km un jau esi galā, plus mīnus, kāda stunda sanāk, ko ripot! Nu, ko ta brēcam, kā aizkautas cūkas? Visi tik kruti, visi tik kruti, bet, kad 30 papildus KM jānoripo, kas normālai mašīnai izmaksā ap 2 Ls, nez, man jau liekas - paņem kaimiņu, vai divus līdzi, sametat naudiņu devielai, nenopērciet Staķikā 2 kafijas dienā UN TAS PATS VIEN SANĀKS!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:50

Resnais

Kultūra ir atsevišķa tēma. Lienam krustojumā, ja aiz tā ir sastrēgums, līšana bez rindas uz apvedceļa, braukšana pie sarkanā remonta zonās. Paldies apvedceļa strādniekiem, kas tajā karstumā uzņēmās regulēt satiksmi. Tas ir iedarbīgāk nekā luksofors, kuru ignorē. Vakar korķis bija līdz 6. veikalam un uz apvedceļa līdz agroķīmijas dzelzceļa pārbrauktuvei.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 14:55

Opis

Jā, par to jau nu es nestrīdos, vakar man 2 reizes trimpliņi aizlīda priekšā, kad es pirms krustojuma apstājos, lai citi tiktu pāri Rīgas ielai... Vienam arī aizgāju un pateicu, ka viņš ir vienkārši debils un lai beidz braukt ar čipsu pakā atrastām tiesībām! Bet tas tā... Arī cita tēma! Par to laiku, ko Tu saki - nezinu, sanāca vakar darbu ātrāk nobeigt, no Rīgas jau ap 16:00 ripoju ārā!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 15:02

xxx

Tad būtu platās pieres vis maz padomājuši par satiksmes regulēšanu pāri tiltiem uz apvadceļa bez luksoforiem. Lai visu centru varētu appraukt.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 15:06

Opis

Tu cirvis esi, vai kā? Tos darbus veic pavisam cits kantoris! Viņiem pofig, ka Tev kaut kur jāstāv, tā pat kā viņiem pofig, ko kaut kāda pilsētele viņiem saka par saviem remontdarbiem pilsētas centrā! Tie ir mūsu Latvijas Valsts Ceļi! Un viņiem ir savs tālrunis, uz kuru Tu vari pazvanīt un to ieteikt! Jopcik, copcik!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 15:10

to opis

Igate jau arī veic, kurš tad cits?

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 19:12

Opis

Kāds sakars ar Igati? Igate ir tikai pasūtījuma izpildītājs! Termiņus un darbu veikšanas laikus vienmēr konkursā atrunā jau iepriekš!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 21:27

idiot

Tas ir Jelgavas luksoforizācijas rezultāts . Varat pateikt lielu paldies Domes satiksmes organizācijas komisijai ar ZZS korifeju Levčonoku priekšgalā

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 15:12

Luksoforizācija

Luksoforizācija gan attīstās, drīz Jelgavā laikam būs luksofori ik pēc 50 metriem ;))

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 17:29

sd

bet za to kāds piķis nopelnīts

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 17:35

optimists

Pikritu ka jaaremoteet, bet kapeec nav neviena darbinieka peec 17.00 un pa dienu leeni iet 2-3 cilv., EU svarigi celi remonte tikai pa naktii vai visu diennakti ... Pierkitu ka jadoma ka cilvekiem braukt,bet neviss vienaa laikaa dariit, jabutu vala cels pie tirgu vai pie hoteli pa labi.. zel laiku un masinu bet velosipedu vecmaminju atvezt nevar :)

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 15:40

ssssss

kad Igate ir strādājusi naktī? Šai firmai ir izcils talants vilkt darbus garumā.

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 20:43

to ssssss

ZB ja Igate strādās natī dabūs pa purnu gan Igate, gan tu arī!!@#$%^&*(

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 21:27

to optimists

Idiot! Ja nebiji pamanījis EU naktīs labo CEĻUS, NEVIS IELAS pilsētas centrā!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.08 21:28

Jelgava