Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Senioriem pieejams bezmaksas konsultāciju serviss datorprasmju nostiprināšanai

Ņemot vērā senioru pieprasījumu, projekta «Pieslēdzies, Latvija!» ietvaros izveidots bezmaksas konsultatīvais tālrunis, kā arī bezmaksas klātienes konsultāciju iespējas «Lattelecom» klientu apkalpošanas centros, lai individuāli palīdzētu atrisināt jautājumus par datortehnikas un programmatūras lietošanu cilvēkiem pēc 50 gadu vecuma.

 Papildu servisa mērķis ir sekmēt projekta laikā iegūto zināšanu lietošanu praksē, lai cilvēki saņemtu nepieciešamo atbalstu un ekspertu padomu par jauno iemaņu lietošanu ikdienā, skaidro «Lattelecom».

Pašlaik projekta apmācībām pieteikušies vairāk nekā 5500 seniori visā Latvijā, kas, salīdzinot ar pagājušā gada jūliju, ir teju trīs reizes vairāk, un demonstrē arvien pieaugošu datora un interneta apgūšanas aktualitāti vecāka gadagājuma cilvēku vidū. Jelgavā un Jelgavas novadā apmācībām pieteikušies 380 seniori, no kuriem 240 jau sekmīgi apmācīti. 

Līdz pat oktobrim gan «Pieslēdzies, Latvija!» kursu dalībniekiem, gan citiem interesentiem trešdienās no pulksten 11 līdz 14 un sestdienās no 12 līdz 16 ir iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas datora un interneta lietošanas pamatos, kā arī papildināt zināšanas par jaunākajām tehnoloģijām Uzvaras ielā 2. «Lattelecom» klientu apkalpošanas centra konsultanti palīdzēs apgūt prasmes, kas saistītas ar datora ieslēgšanu un informācijas meklēšanu internetā, kā arī «Skype» un citu e-pakalpojumu izmantošanu.

Apzinoties, ka neskaidrības, strādājot ar datoru, nereti rodas tieši mājās, senioriem īpaši izveidots atbalsta tālrunis - 67201777, lai nepieciešamības gadījumā saņemtu konsultācijas par jautājumiem. Turklāt senioriem izveidots īpašs sadarbības partneru tīkls, kas nodrošina datoru tehnisko atbalstu, ja radušās problēmas vai nepieciešama datora apkope.

Pievieno komentāru

Jelgava