Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien pilsētā ienāks lauki

24.augustā no pulksten 10 līdz 15 Raiņa parkā notiks informatīvās kampaņas «KLP - Lauki ienāk pilsētā» pasākums, kurā ar degustācijām, Latvijai raksturīgiem mājlopiem un mājputniem, ar lauksaimniecības nozaru dižošanos, kā arī ar spēlēm un konkursiem visām paaudzēm tiks popularizēta lauksaimniecības nozare, tās produkti, pakalpojumi un izglītība. 

Ar informatīvās kampaņas palīdzību tiek popularizēta lauksaimniecības loma un neatsveramā nozīme visas sabiedrības labā, tiek veidota izpratne par lauksaimniecības produktu daudzveidību un plašo produktu klāstu, ko ikviens lieto ikdienā, bet neaizdomājas, ka visa pirmsākums ir lauku sēta, saimniecība un lauku vide.

Pasākumi notiek Latvijas lielākajās pilsētās katrā vēsturiskajā novadā. Līdz šim pasākumi jau ir notikuši Liepājā, Daugavpilī un Valmierā. 

Kopējā lauksaimniecības politika – KLP – ir būtisks instruments, kas attiecas uz ikvienu Eiropas Savienības lauksaimnieku un uz ikvienu pārtikas produktu patērētāju, bet projekta īstenošanas laikā tā realizētāji īpašu uzmanību vēlas pievērst jauniešu auditorijai, uzsverot lauksaimniecības nozīmi ikviena dzīvē, akcentējot lauku teritorijas attīstību nākotnē un tās ietekmi uz pilsētu iedzīvotājiem – garantēt veselīgas un kvalitatīvas pārtikas nodrošināšanu.

Pievieno komentāru

Jelgava