Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni izzina Valsts zemes dienestu, spēlējot izglītojošu galda spēli (ar foto)

Šodien – Atvērto durvju dienā – Valsts zemes dienests (VZD) viesos uzņem vairāk nekā 100 skolēnus visā Latvijā. Interesi par VZD darbu un jauno spēli izrādījušas klases Rīgā, Daugavpilī, Ventspilī, Kuldīgā, Jelgavā un Gulbenē. 

Jaunieši tika aicināti iepazīties ar VZD darba specifiku, speciālistu darba ikdienu un spēlēt VZD galda spēli, informē VZD pārstāve Arta Platace.

VZD galda spēle ir veidota uz A1 laukuma, sastāv no 50 lauciņiem un vizuāli atspoguļo VZD darbības jomas. Spēles dalībniekiem, virzoties pa lauciņiem, ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas par VZD, tā pakalpojumiem, datu publicēšanas portālu kadastrs.lv un citiem ar VZD darbu saistītiem jautājumiem. Spēlētāji var uzzināt atbildes uz tādiem jautājumiem kā: kas ir garākā iela Latvijā, vai suņu būdai iespējams noteikt kadastrālo vērtību, kādiem nekustamajiem īpašumiem netiek piešķirtas adreses, kas ir teodolīts.

Atvērto durvju dienu valsts pārvaldē organizē Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes ir atvērtas ikvienam interesentam un piedāvā ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, konkursus, seminārus, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem speciālistiem.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Jelgava