Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni no Jelgavas Valsts ģimnāzijas piedalīsies konkursā par veiksmīgāko ilgtspējīga biznesa ideju

Rīgas Ekonomikas augstskolas Ilgtspējīga biznesa centrs sadarbībā ar Rīgas Valsts 2.ģimnāziju pirmo reizi organizē konkursu visas Latvijas ģimnāziju skolēniem «Ilgtspējīga biznesa idejas komercializācija».

Konkursa finālā piedalīsies jaunieši no Preiļu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Valsts ģimnāzijas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Talsu Valsts ģimnāzijas un Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas.Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt un pilnveidot skolēnu zināšanas un prasmes, kas attīsta radošu domāšanu ilgtspējīgu biznesa ideju radīšanā un īstenošanā, informē konkursa rīkotāji.Konkurss norisinās divās kārtās. Pirmajā kārtā skolēnu komandas no ģimnāzijām iesūtīja esejas par tēmu «Kāpēc mana biznesa ideja nodrošina ilgtspējīgu attīstību?». Esejas vērtēja ģimnāzijas ekonomikas skolotāji, augstskolas studenti un pasniedzēji. Desmit labāko darbu komandas tika uzaicinātas uz konkursa otro kārtu un finālu, kurš notiks 21.februārī. Otrajā konkursa kārtā skolēni lektores Daces Kavasas lekcijā tiks iepazīstināti ar ilgtspējīga biznesa attīstības nosacījumiem, bet augstskolas absolventu-mentoru vadībā attīstīs biznesa ideju kādā no ilgtspējas konceptiem un prezentēs ideju pieaicinātajiem ekspertiem, kuri izvērtēs tās ilgtspēju.

Pievieno komentāru

Jelgava