Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slēgs vēl vienu Lielās ielas posmu

No 29.maija paredzēts satiksmei slēgt Lielās ielas posmu no Pētera ielas līdz Dambja ielai un Pētera ielas un Lielās ielas krustojumu. Rekonstrukcijas darbi vēl turpināsies posmā no Pasta līdz Pētera ielai.

Satiksme tiks nodrošināta vienā virzienā pa Lielo ielu no Dambja līdz Pulkveža O.Kalpaka ielai. 

Pa Mātera ielu varēs šķērsot Lielo ielu, informē pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Apbraucamais ceļš visiem transporta līdzekļiem virzienā uz Dobeli organizēts pa Uzvaras, Dobeles ielu un Dobeles šoseju, bet virzienā uz Eleju - pa Lielo ielu līdz Pasta ielai. Virzienā uz Rīgu apbraucamais ceļš organizēts pa Lielo ielu līdz Pulkveža O.Kalpaka ielai, tālāk pa Raiņa un Akadēmijas ielu.Pasta ielā no Kr.Barona ielas līdz Lielai ielai, Lielās ielas posmā no J.Čakstes bulvāra līdz Pasta ielai un Mātera ielā no Kr.Barona līdz Lielajai ielai apstāties un stāvēt aizliegts abās ielas pusēs.

Sabiedriskais transports atbilstoši maršrutam slēgtos Lielās ielas posmus apbrauks pa Uzvaras, Dobeles, Vecpilsētas, J.Asara, Kr.Barona ielu un tālāk uz Lielo ielu, kā arī pa Uzvaras, K.Barona un Pasta ielu. Lielās ielas posmā no Akadēmijas līdz Pasta ielai sabiedriskais transports nekursēs.Pagaidu pieturas ir ierīkotas Pasta ielā aiz K.Barona ielas, Dobeles ielā aiz Viestura ielas, Dambja ielā aiz Sakņudārza ielas un Raiņa ielā pirms Pasta ielas.

Pievieno komentāru

Jelgava