Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Jelgavā pasniegs meža nozares gada balvu «Zelta čiekurs»

Šodien LLU aulā pulksten 17 notiks meža nozares gada balvas «Zelta čiekurs» pasniegšanas ceremonija, lai godinātu nozares izcilākos cilvēkus. Gada balva, kas ir augstākā atzinība par sasniegumiem meža nozarē, tiks pasniegta devīto reizi.

«Zelta čiekuru» nominācijā «Par mūža ieguldījumu» saņems: mežsaimnieks Līgonis Bambe, pārbagāts daudzām radošām iniciatīvām par Latvijas meža nozares apsaimniekošanas pilnveidošanu un attīstību, devis būtisku ieguldījumu meža sēklkopībā un selekcijā, zinātniskās izpētes mežu apsaimniekošanā un zinātnisko objektu ierīkošanā, meža dzīvnieku, kā arī medību tēmas zinātniskajā izpētē; mežsaimniece Regīna Ivbule, kurai darbs dod spēku, jaunu izaicinājumu priekšā dvēsele dzied, kuras profesionālā pieredze meža stādmateriāla audzēšanā ir ļāvusi Pļaviņu kokaudzētavai strauji attīstīties; meža inženieris – tehnologs Juris Ķeviņš, kurš savu darba mūžu veltījis efektīvas tehnikas un progresīvu tehnoloģiju izveidei un ieviešanai meža izstrādes un pārstrādes jomā un joprojām sniedz būtisku ieguldījumu atjaunojamo enerģijas resursu izmantošanas jomā, uzlabojot iekārtas un tehnoloģijas siltumenerģijas ieguvei no meža kopšanas un mežizstrādes atliekām; Rudīte Kušķe, kuras darbs saistīts ar mežu, mežsaimniecību un piemīt spēja dāvāt dzīvessparu meža nozares ļaudīm ar sirsnību, atsaucību un atbalstu; Juris Spāre, kurš veicis pētījumus par kokmateriālu žāvēšanu kā rezultātā izstrādāta pilnīgi jauna tehnoloģija, būdams erudīts daudzās jomās devis būtisku ieguldījumu sociālā dialoga veidodošanā gan kā Latvijas Meža nozaru arodu biedrības vadītājs, gan šobrīd turpinot līdzdarboties kā eksperts, sniedzot atbalstu un padomus dažādu problēmu risināšanā.Visi nominācijas «Par mūža ieguldījumu» ieguvēji saņems arī Ministru kabineta Atzinības rakstus, informē Zemkopības ministrijas pārstāve Māra Mīkule.Pasākumā tiks godināti laureāti un paziņoti Gada balvas ieguvēji arī nominācijās «Par inovatīvu uzņēmējdarbību», «Par ilgtspējīgu saimniekošanu» un «Par zinātnes ieguldījumu nozares attīstībā». Laureāti nominācijā «Par inovatīvu uzņēmējdarbību» ir «Elīza-K», SIA «Kurekss» un «Niedrāji MR», «Par zinātnes ieguldījumu nozares attīstībā» - Kārlis Būmanis, Āris Jansons un Jānis Kivilands. Laureāti nominācijā «Par ilgtspējīgu saimniekošanu» ir meža īpašnieki Viesturs Valdis Dreimanis, Guntis Grīnšteins un Dzintars Laivenieks. Gada balvas ieguvēji šajās nominācijās tiks nosaukti apbalvošanas ceremonijas laikā.Gada balvas ieguvēji saņems «Zelta čiekuru», savukārt pārējiem laureātiem tiks pasniegts skulpturāls veidojums «Zelta čiekuriņš».

Pievieno komentāru

Jelgava