Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šogad Meža dienas atklāj Jelgavā (FOTO) 5

Pavasaris Latvijā sākas ar Meža dienām, kuras vakar tika atklātas ar LLU Meža fakultātē rīkoto pasākumu “Mežs ienāk Jelgavā”. Aktivitātes lieliem un maziem norisinājās visas dienas gaitā un visā fakultātei piegulošajā teritorijā un sporta laukumā. Pasākuma mērķis bija parādīt, ka Meža dienas nav tikai jau ierastā meža stādīšana, bet var būt kas vairāk.

“Līdz šim mums bija tradicionālās Meža fakultātes dienas, bet šogad, lai plašākai sabiedrībai stāstītu par mežu un tā apsaimniekošanu, Meža dienu kontekstā pirmoreiz organizējām lielāku pasākumu, kura mērķis ir parādīt, ka meža nozare, kā nereti tas tiek uzskatīts, nav tikai baļķis un meža ciršana, par kuru iegūtā nauda nonāk kāda privāta meža īpašnieka kabatā. Tā ir industrija, Latvijas virzītājspēks, jo visa Latvijas ekonomika balstās uz meža nozari, tas ir mūsu labklājības avots, ne velti mežu dēvē par zaļo zeltu. Taču šī zaļā zelta apsaimniekošana ir ilgtspējīga, tā nenotiek stihiski, bet zinātniski pamatoti, to dara profesionāļi, un pie darba netiek pielaisti cilvēki bez pieredzes un izglītības – to mēs arī vēlamies parādīt,” uzsver LLU Meža fakultātes dekāns Linards Sisenis, piebilstot, ka meža nozare ir moderna un visas tās profesijas – prestižas un mūsdienīgas.


Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 19. aprīļa “Zemgales Ziņās”.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

jelgavniece

Interesants pasākums, bet vai bērnudārzam nevajadzētu citas nodarbes. Kur jaunieši no 9. klasēm un lielākie?

pirms gada, 2018.04.19 10:42

Neglīti

Paldies par rakstu, tieši domāju, kur pierakstīt dusmīgu komentāru. Skaisti rakstāt - visas dienas garumā. Pasākums bija pieteikts no 10.00-18.00. Ziniet, ir arī strādājošie cilvēki. Atvedu bērnus speciāli uz centru - paspēju pāris minūtes pēc 17.00, gan jau paspēsim gan apskatīt, gan kaut kur piedalīties. Un pārsteigums - dažas piekabes jau sakrautas veda prom, citu visu jauca un krāmēja iekšā piekabēs. Sanāca tik vien, ka noskatīties kā 2 jaunieši kokā kāpa, viens meistars ar frēzi simbolu sev par prieku grieza no ripas un pabraukt pāris metrus ar koka autiņu. Citi pilnīgi brutāli vāca un pakoja visu, tina vadus. Es saprastu, ja pasākums būtu pieteikts līdz 17.00, tad pēc 17.00 tiešām laiks pakoties. Bet te, izmantoja pēdējo stundu, lai ātrāk pabeigtu, ja jau skolēnus grupām neved, var arī nokrāpties. Neglīti, ļoti neglīti. Bērni gribēja, es atvedu - organizatori un dalībnieki nolaida visu uz grunti. Žēl, ka nekur nebija rakstīts, ka Cūkmens brauks - viņu īpaši cienām.

pirms gada, 2018.04.19 15:56

Ierēdņu armija

Mēs strādājam, bet jūs pabiras ...

pirms gada, 2018.04.20 11:05

KUKUUUU

Bet mēs paspējām,jo mums ir omīte, kas pieskatīja tieši tajā dienā un uz pasākumu gājām visi kopā.Super labais,es ar Cūkmenu nofočējos, ar koka dampi vizinājos, pamīt bija grūti,bet mūs lielie puiši stumdīja.Nu būs vēl viens gads jāgaida uz šitamo pasākumu.Nākamgad iesim atkal- tad nu gan varbūt kopā ar klasi,lai ome atpūšas ar saviem seriāliem.

pirms gada, 2018.04.20 22:44

Jelgava