Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šogad vairākās pašvaldībās būs skatāma ceļojoša mākslas oriģināldarbu izstāde

Šogad desmit pašvaldībās būs skatāma ceļojoša mākslas oriģināldarbu izstāde, kurā tiks pārstāvēti dažādu etnisko grupu mākslinieki.

Iepirkumu uzraudzības biroja informācija liecina, ka Kultūras ministrija par mākslas oriģināldarbu ekspozīcijas veidošanu un izstādīšanu desmit pašvaldībās par 19 180 latiem slēgs līgumu ar SIA «kasemira.com», kas bijis arī vienīgais pretendents ministrijas izsludinātajā konkursā.Kultūras ministrijas izsludinātais iepirkums saistīts ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo fondu, ar kura atbalstu Kultūras ministrija īsteno projektu «Nacionālais integrācijas centrs» (NIC). Projekta laikā kā viena no aktivitātēm tiks īstenota reģionālā aktivitāte - konsultatīvi izglītojošo pasākumu cikls Latvijas pašvaldībās, aģentūru LETA informēja NIC sabiedrisko attiecību speciāliste Brigita Stroda.Aktivitātes laikā tiks sniegta informācija par NIC darbību un pakalpojumiem, piedāvātas konsultācijas un noderīga informācija gan fonda mērķa grupai, gan ar šo cilvēku integrāciju saistīto profesiju pārstāvjiem reģionos, veicināts dialogs ar atbildīgajām pašvaldību amatpersonām, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un reģionālajiem medijiem.Reģionālajos izbraukumos piedalīsies un konsultācijas interesentiem nodrošinās NIC darbinieki, kā arī pieaicinātie eksperti no citām institūcijām, piemēram, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Nodarbinātības valsts aģentūras, Latvijas Cilvēktiesību centra un citām iestādēm. Lai veicinātu sabiedrības iesaistīšanos un uzrunātu pēc iespējas plašāku iedzīvotāju loku, paralēli informatīvi konsultatīvajām aktivitātēm plānota ceļojoša mākslas oriģināldarbu izstāde, kurā tiks pārstāvēti dažādu etnisko grupu mākslinieki.Aktivitāte tiks īstenota laikā no marta līdz jūnijam Alūksnē, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā, Ventspilī.

Pievieno komentāru

Jelgava