Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sola uzlabot elektroapgādes kvalitāti Ozolniekos un Jelgavā; atslēgumu cēlonis – zaru uzkrišana uz vadiem

Kvalitatīvas, nepārtrauktas un drošas elektroenerģijas piegādes nodrošināšanai uzņēmums «Sadales tīkls» 2013.gadā Jelgavā un Ozolnieku novadā plāno realizēt 31 investīciju projektu, ieguldot vairāk nekā 1,8 miljonu latu.

«Novecojušo elektrolīniju modernizāciju, vadu un balstu nomaiņu, zemsprieguma un vidējā sprieguma gaisvadu līniju pārbūvi kabeļu līnijās «Sadales tīkls» realizē plānveidīgi un mērķtiecīgi, rūpīgi izvērtējot katra investīciju projekta nozīmīgumu klientu elektroapgādes uzlabošanā. 2013.gadā Jelgavā un Ozolnieku novadā tiks izbūvēti vidējā sprieguma un zemsprieguma kabeļu līnijas, kā arī izbūvētas 16 jaunas transformatora apakšstacijas un rekonstruētas 227 elektroenerģijas uzskaites,» komentējot Ozolnieku iedzīvotāju sūdzības par elektroenerģijas padeves pārtraukumiem, skaidro «Sadales tīkla» pārstāve Inga Tilhena.

Nozīmīgi investīciju projekti šogad tiks realizēti Ozolnieku pagastā, būtiski uzlabojot elektroapgādi 1285 klientiem. Esošā vidējā sprieguma gaisvadu līnija iet caur mežainu apvidu un šis posms ir galvenais cēlonis elektroapgādes neplānotiem pārtraukumiem, ko izraisa koku un zaru uzkrišana gaisvadu līnijai vējainā laikā. Pašlaik notiek projektēšanas darbi un kabeļu līnijas būvniecības darbus plānots sākt augustā. 

Elektroapgādes kvalitāte un drošība tiks uzlabota arī Cenu un Salgales pagasta 204 mājsaimniecībām, mežainā apvidū izbūvējot vidējā sprieguma kabeļu līniju piecu kilometru garumā.

Jelgavas pilsētā apjomīgi darbi notiks Parka ielas rajonā. 

Pievieno komentāru

Jelgava