Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Speciālisti vēl vērtēs piektdienas mācības (ar foto)

«Bija novērotāji, kas vērtēs nepilnības mācību laikā,» par piektdien Lielupē notikušajām mācībām saka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes komandieris Dainis Bērziņš.

Jāatgādina, ka piektdien Lielupē pie pils notika Jelgavas, Šauļu un Panevēžas glābēju, pašvaldību atbildīgo speciālistu, policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieku mācības. 

Saskaņā ar mācību scenāriju, iedzīvotāji Lielupē pamana lielu eļļainu plankumu, kurš straumes ietekmē tuvojas Jelgavas pilsētai. 

«Tika izmantota rapšu eļļa, kas ir videi nekaitīga. Mācību laikā varēja arī redzēt, kā «noplūdes» vietā barojās zivis,» stāsta VUGD pārstāvis.

Mācības vēroja arī citu reģionu pārstāvji, tāpat arī citi speciālisti, kas arī sniegs savu vērtējumu par pieļautajām kļūdām, tāpēc D.Bērziņš pašlaik tās vēl nemin.

Jāpiebilst, ka Jelgavas glābēji projektā «Ekoloģisko avāriju seku likvidēšana un vides piesārņojuma mazināšana Lielupes baseina teritorijā» iegādāto tehniku Lielupes ūdeņos izmēģināja jau augusta mācībās.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Jelgava