Sūdzas par «Fortum Jelgava» darbiem Rūpniecības ielā; uzņēmums saka – miers būs tikai svētdienā

Sašutumu par pēdējo nedēļu SIA «Fortum Jelgava» darba stilu portālam zz.lv sestdienas rītā pauda Rūpniecības ielas iedzīvotāja Mairita Stepiņa, kuras privātmāja atrodas desmit metru attālumā no topošās biokoģenerācijas stacijas. 

«To būvdarbu vibrācija no agra rīta līdz vēlam vakaram ir tik liela, ka visa māja trīc! Trauki plauktos kratās līdz vēlam vakaram. Lūdzām, lai vismaz nedēļas nogalē ļauj mums pēc darba nedēļas atpūsties, taču arī sestdienā jau no paša rīta atkal viss rīb tā, ka pagalmā pat sarunāties nav iespējams!» stāsta M.Stepiņa. 

Viņa sazinājusies ar «Fortum Jelgava» vadības pārstāvi, kas solījis, ka darbi notikšot vēl tikai dažas dienas, taču konkrēti nav varējis pateikt. Saukusi arī Pašvaldības policiju, bet inspektoriem nācies secināt, ka pašvaldība izsniegusi atļauju, tāpēc skaļie būvdarbi varot notikt jebkurā diennakts laikā. 

«Fortum Jelgava» preses pārstāve Guntra Matisa skaidro, ka Rūpniecības ielas objektā patlaban tiek izbūvēts lietus kanalizācijas rezervuārs. Viņa atzina, ka darbi tiešām rada būtisku vibrāciju, taču piebilda, ka strādāts tiekot tikai līdz pulksten 18 vakarā. «Saprotiet, jebkuri celtniecības darbi rada neērtības. Es pati dzīvoju Lietuvas šosejā, arī tur notiek darbi, ar kuriem jāsamierinās. Lai kaut ko uzlabot, ir jāpacieš,» uz sapratni aicināja G.Matisa. 

Viņa zināja teikt, ka vibrējošie būvdarbi tur notiks vēl aptuveni nedēļu, bet svētdien tehnika nestrādās. 

Uzņēmums arī sola izskatīt visas sūdzības par blakusmājām radītiem zaudējumiem un, iespējams, tos kompensēt.

Pievieno komentāru

Jelgava