Tautas partijas kongresā sestdien balsos par partijas likvidāciju 2

Tautas partijas (TP) kongresā sestdien, 9.jūlijā, notiks balsojums par TP likvidāciju, uz ko aicinās šīs partijas jaunieši, aģentūru BNS informēja TP Jaunatnes organizācijas (TPJO) priekšsēdētāja vietniece Sarmīte Kolāte.

«Tautas partijas Jaunatnes organizācija gaidāmajā Tautas partijas ārkārtas kongresā rosinās partiju likvidēt,» apliecināja Kolāte.Partijas līderi šo iniciatīvu vēl nav komentējuši.«Šis noteikti ir smagākais lēmums, kādu TPJO ir nācies pieņemt, taču šodien – laikā, kad sabiedrībā nav pieprasījuma pēc labējas un konservatīvas politikas, laikā, kad ir uzsākts krusta karš pret veiksmīgākajiem un spējīgākajiem, laikā, kad sabiedrība tiek pulcināta zem saukļiem «Nabadzība ir labi!», mēs neredzam iespēju, kā Tautas partija varētu realizēt savu programmu un pastāvēt par tās dibināšanas Manifestā ietvertajām vērtībām. Ar nožēlu arī jāsecina, ka Latvijā tiek tiražēts mīts: uz cilvēku pulcēšanos partijās ir jāskatās vismaz aizdomīgi. Šādā situācijā mēs nevaram ļaut partijai iznīkt,» savu lēmumu pamato TP jauniešu organizācija.Jaunieši arī aicina tos deputātus, kurus gaidāmajā referendumā Latvijas pilsoņi visticamāk atlaidīs, ārkārtas Saeimas vēlēšanās nekandidēt.Vienlaicīgi TP jauniešu organizācija pauž pārliecību, ka atkal pienākšot diena, «kad Latvijā būs vajadzīgs politiskais spēks ar skaidru ideoloģiju, ka sabiedrībā būs pieprasījums pēc labējas, konservatīvas veselā saprāta politikas».TP Jaunatnes organizācijas aktīvs par saviem nākotnes plāniem lemšot augustā, kad notiks ikgadējā Vasaras Universitāte.Portāls «pietiek.com» vēsta, ka partijas likvidācija varētu nozīmēt juridiska risinājuma atrašanu, kas atbrīvotu TP no tiesas piespriesto 1,03 miljonu latu atmaksas valsts budžetā, kas nelikumīgi iztērēta iepriekšējo vēlēšanu laikā, rīkojot tā saucamās «pozitīvisma kampaņā».TP pēdējās Saeimas vēlēšanās startēja apvienībā ar LPP/LC un parlamentā ieguva tikai astoņus mandātus.TP dibināja Andris Šķēle. 1997.gada 18.decembrī Šķēle nāca klajā ar paziņojumu par nepieciešamību izveidot jaunu partiju, kura nodrošinātu rīcībspējīgu valsts varu. 1998.gada 20.aprīlī Latvijas sabiedrība tika iepazīstināta ar Tautas partijas manifestu «Mēs mīlam šo valsti», ko bija parakstījuši 206 cilvēki.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

bravo

tas būs pirmais un vienīgais pareizais lēmums šīs partijas pastāvēšanas laikā! Apsveicu.

pirms 9 gadiem, 2011.07.05 12:43

TPJO

Mēs jau piedzīvojām tā saukto veiksmīgāko un spējīgāko patvaļu- Latvijas valsts karodziņi tika iemesti miskastē...tad uz ko viņi bijā spējīgi - pasmiesties par valts simbolu tā parādot cik augsts kultūras politiskais līmenis ir TP jauniešu organizācijai... kaut kas līdzīgs ar vadoni no ZZS novadā mums arī ir noticis, vai ne tā? nu patīriet savu biedru rindas tak beidzot un sāciet celt savu morālo stāvokli!!! Ne visu var nopirkt par naudu, cieņu jau ne tik... Postsovietiskie kultūras iedīgļi ir iespiedušies ļoti dziļi daudzos, atveriet acis! To jau pat visi vecie latvieši pat ārzemēs saka, ka no īsta latvieša nu maz kas ir palicis pāri. Var būt vienkāršs cilvēks vai arī bagāts,bet ne prasts un vulgārs ar vai bez naudas '''maisa''! Un ko tad gaidīt no JAUNATNES,ja vecāki rāda tādu negatīvu piemēru??? Paņem līdzi uz Zaķu pļavu , lai pamācās??? Kauns...cilvēciskās vērtības daudziem ir zudušas, bet ir prieks ,kad parādās saujiņa tomēr jauki domājošu, kulturāli runājošu un ar dziļu iekšējo inteliģenci...jāravē''nezāles'' , jāsēj ''kultūra''... Dievs Svētī Latviju!

pirms 9 gadiem, 2011.07.04 13:04

Jelgava