Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tēva diena – pirmo reizi Jelgavā 4

Svētdien no pulksten 10 līdz 14 Jelgavas Valsts ģimnāzijas stadionā Jelgavas Māmiņu klubs aicina ģimenes uz Tēvu dienas svinēšanu. Kopš 2009. gada tas ir oficiāls «sarkanais datums» otrajā septembra svētdienā. Taču jelgavnieki šos svētkus apņēmusies plašāk atzīmēt pirmo reizi.  

«Šī ir reize, kad gribas pateikt paldies tēviem, stiprajam dzimumam,» saka jūlijā dibinātā Jelgavas Māmiņu kluba vadītāja jelgavniece Ieva Cīrule. Viņa kopā ar vīru Ģirtu audzina divus dēlus, un savā ģimenē Tēva dienu svin jau divus gadus. I.Cīrule stāsta, ka māmiņas, klubā diskutējot par to, kāds būtu jārīko pilsētas mēroga pasākums, nonākušas pie atziņas, ka tam vajadzētu būt sportiskam.

Svētdien stadionā tēviem būšot iespēja vilkt virvi, lēkt ar maisiem un dažnedažādi citā veidā parādīt savu spēku un veiklību. Pasākuma dalībniekiem lūgts arī mājas darbs (kas gan nav obligāts) – izdomāt savu savas ģimenes komandas saukli un sporta tērpa atšķirības zīmi. «Vīrieši gan šādās lietās ir diezgan kūtri, tomēr ceru, ka atsaucība būs,» saka I.Cīrule. Šo cerību kluba vadītājai stiprina fakts, ka viņas rosinātajās «Māmiņu pastaigās», kas Jelgavā notiek jau ceturto gadu, šovasar piedalījās simts māmiņu ar mazuļiem ratos. I.Cīrule teic, ka aug arī Jelgavas Māmiņu klubs, kas pašvaldības Sabiedrības integrācijas centrā Sarmas ielā 2 pulcējas trešdienās.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Zied

Bez vārdiem!....Ok!

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 18:54

membrāns

...ir jau skaisti,bet pārējā pasaulē šī diena ir visu ģimeņu kustoņu miršanas atceres diena.Man kaut kā nepatīk,ka mani bērni mani apsveiktu un vēl pieminētu mūsu bijušos suņus,kāmīšus,žurkas,balodi...

pirms 6 gadiem, 2013.09.07 19:36

Aizkraukle

Lūk, kā Aizkrauklē gāja: http://www.draugiem.lv/vecaki-aizkrauklei/gallery/?aid=49424508

:)

pirms 6 gadiem, 2013.09.11 10:02

Jelgava