Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Topošie LLU ainavu arhitekti palīdz sapost Likteņdārzu 1

Ceturtdien LLU Lauku inženieru fakultātes Ainavu arhitektūras un plānošanas specialitātes 1., 2., 3. un 4. kursa aktīvākie studenti devās uz Likteņdārzu, lai Likteņdārza projekta vadītāja Bruno Cīruļa vadībā labāk iepazītu šo nozīmīgo vietu, iestādītu vairāk nekā 30 kokus, palīdzētu to sapost un domātu par tā turpmāko attīstību.

Dalība pasākumā un turpmākajās ar Likteņdārza attīstību saistītajās aktivitātēs ir brīvprātīga, tāpēc jo īpašs prieks bija par kuplo ainavu arhitektūras studentu skatu, kas tajā piedalījās, informē LLU. Kopā ar studentiem uz Likteņdārzu devās arī LIF dekāne Daiga Zigmunde un ainavu arhitektūras un plānošanas programmas direktore Natālija Ņitavska, jo tuvākā laikā ir paredzēts noslēgt sadarbības līgumu starp LLU Lauku inženieru fakultāti un nodibinājumu «Likteņdārzs» par sadarbību Likteņdārza attīstībai un ainavu arhitektūras nozares atpazīstamības veicināšanai.

Likteņdārza projektu jau vairākus gadus palīdz īstenot gan arhitektūras, mākslas, ainavu arhitektūras un citās nozarēs zināmi profesionāļi, gan dažādu organizāciju, uzņēmumu, skolu kolektīvi, gan arī katrs, kas atved akmeni, iestāda koku, puķes vai vienkārši sev tuvu cilvēku pulkā talko Likteņdārzā. 

Mācībspēku vadībā 1., 2., 3. un 4. kursa ainavu arhitektūras un plānošanas studenti strādās jauktās grupās, tiekoties vairākos radošajos plenēros fakultātē, bet pavasarī prezentēs savas idejas nodibinājuma «Likteņdārzs» pārstāvjiem un citiem interesentiem. Tā būs viņu iespēja ierakstīt savu vārdu Likteņdārza tapšanas vēsturē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ina

Zurnalisti! Jus rakstiet, nenoradot atrasanas vietas! Vairums nezin, kas tas tads Liktendarzs buus, un kura debess puse tads domats atrasties. Kaut ko atradu interneta:
LIKTEŅDĀRZS tiek īstenots uz salas Koknesē. Adrese: „Likteņdārzs”, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV-5113. BIROJS „Kokneses fonda” birojs atrodas Lāčplēša ielā 75 – III, Rīgā, LV-1011. Darba laiks – katru darbdienu no 9 līdz 18

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 15:56

Jelgava