Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūrisma centrs brauc uz izstādi Lietuvā

No 1. līdz 3. februārim Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notiks starptautiska tūrisma izstāde «Adventur 2013», kur Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) organizēs Latvijas nacionālo stendu.

Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda  atbalstu šajā izstādē piedalīsies 13 pašvaldības un komersanti, arī Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs, informē TAVA.Pagājušajā gadā kaimiņvalsts eventuālajiem tūristiem Latvijas dzīvespriecīgais stends jau tika parādīts, izpelnoties rīkotāju  balvu ar atzinumu, ka tas ir vispievilcīgākais visā izstāžu un kongresu centrā.«Adventur» apmeklētājiem TAVA ir sagatavojusi ne tikai Rīgas un Latvijas, bet arī novadu tūrisma kartes lietuviešu valodā. Lietuvieši tiks aicināti uzspēlēt videospēli ar iespēju izlozēt lielisku dāvanu – ceļojumu četriem draugiem uz Latviju ar četru dienu atpūtu un izklaidi mūsu valstī. Reklāmlapiņas ar adresi, kur spēli var atrast, izdalīs skaista meitene pavasarīgi jaukā tērpā.2012.gada pirmajos trijos ceturkšņos, pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, Latviju apmeklēja vairāk nekā 73 tūkstoši Lietuvas tūristu, bet viņu nakšņojumu skaits sasniedza nepilnus 130 tūkstošus.

Pievieno komentāru

Jelgava