Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūrisma vakarā Jelgavā viesosies brīvības ekspedīcijas “Monblāns 2018” dalībnieki

Uz tematisko tūrisma vakaru “Brīvības ekspedīcija – “Monblāns 2018”” ceturtdien, 25. oktobrī, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī aicina komanda, kas simtgades gadā vēlējās uznest Latvijas karoga mastu ES augstākajā virsotnē, uzstādot Ginesa pasaules rekordu.

Tūrisma vakara viesi būs ekspedīcijas “Monblāns 2018” idejas autors Aldis Kunšteins un ekspedīcijas projekta vadītāja Ilze Seržāne. Ekspedīcijā piedalījās 12 cilvēki, dažādu nozaru pārstāvji, kurus vienoja ideja nest Latvijas vārdu pasaulē, informē Jelgavas reģionālā Tūrisma centra pārstāve Sandra Grigorjeva.

Tūrisma vakarā varēs izzināt stāstu par šo unikālo projektu – mēģinājumu uznest Alpu kalnu augstākajā virsotnē desmit metru viengabala karoga mastu un uzvilkt tajā valsts karogu. To neizdevās realizēt, jo augstkalnu žandarmērija arestēja karoga mastu, bet komanda ir apņēmības pilna savu kāpienu atkārtot un mērķi sasniegt.

Tas būs stāsts par iedvesmu, azartu, aizrautību, neatlaidību, par grūtībām un to pārvarēšanu, par mērķiem un to sasniegšanu, par sapņiem un piedzīvojumiem, par risku izvērtēšanu, par uzdrīkstēšanos un drosmi, par patriotismu un lepnumu par savu valsti.

Pirmsskolas vecuma bērniem dalība pasākumā bez maksas. Vairāk informācijas un pieteikšanās tūrisma vakaram pa tālruni 63005447 vai e-pastā tic@tornis.jelgava.lv.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Jelgava