Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ugunsgrēka skartajā namā vēl nav atjaunota karstā ūdens padeve 3

Raiņa ielas 9.mājā, kur pirmdienas vakarā bija izcēlies ugunsgrēks, pašlaik vēl nav atjaunota karstā ūdens padeve, portāls zz.lv noskaidroja Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvaldē (NĪP).

Visu otrdienu mājā strādāja NĪP atbildīgie speciālisti, lai novērstu ugunsgrēka sekas.

Ugunsgrēka iemesls nav noskaidrots, taču zināms, ka tas izcēlās daudzdzīvokļu mājas pagrabā, kurā iedzīvotāji turēja dažādas mantas. 

Izdegusī platība nav liela, tomēr ugunsgrēka seku novēršanai bija nepieciešama vesela diena intensīva darba. Proti, daudzdzīvokļu mājai ugunsgrēka dēļ pagrabā sakusa kabeļi un ūdensapgādes sistēmas caurules. Lai nodzēstu ugunsgrēku, mājai tika atslēgta ūdens un elektrības padeve. NĪP speciālisti dienas laikā bojātās komunikācijas atjaunoja – nodrošināta aukstā ūdens un elektrības padeve dzīvokļos.

NĪP valdes loceklis Juris Vidžis skaidro, ka turpinās darbs pie karstā ūdens padeves atjaunošanas, jo sakusuši arī siltummezgla vadi.

Plašāk par ugunsgrēka mācībām lasiet 15.augusta laikraksta «Zemgales Ziņas» numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

...

Karstā ūdens nav ne tikai šajā mājā, bet arī blakus esošajā - Katoļu ielā 17, un visticamāk arī visās mājās, ka ir šo abu māju iekšpagalmos :(

pirms 6 gadiem, 2013.08.14 17:02

ješka

Tad bija tas ugunsgrēks, vai nebija?
"Plašāk par ugunsgrēka mācībām lasiet 15.augusta laikraksta «Zemgales Ziņas» numurā."

pirms 6 gadiem, 2013.08.15 07:29

Jelgava