Uzņēmēja Ieva Plaude - Rēlingere iesniegusi maksātnespējas pieteikumu; G.Ķirsonam sākts maksātnespējas process 3

«Kolonna» grupas dibinātāja un akcionāre Ieva Plaude-Rēlingere iesniegusi savu maksātnespējas pieteikumu, liecina ieraksts Maksātnespējas reģistra mājaslapā. Savukārt 29.oktobrī Ogres rajona tiesa ierosinājusi uzņēmēja Gunāra Ķirsona pieteikto maksātnespējas procesu.

Maksātnespējas lietu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ierosinājusi 29.oktobrī . I.Plaude - Rēlingere šā gada maijā saskaņā ar «Baltic Screen» pētījumu ierindojās otrajā vietā bagātāko Latvijas sieviešu topā, ziņo db.lv.Jāatgādina, ka šā gada vasarā «Kolonnas» grupas uzņēmumos tika ievērojami vienkāršota pārvaldes struktūra. Uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Saleniece iepriekš norādīja, ka patērētāji no šīm izmaiņām necietīs, un visas nozares turpinās darboties. Tuvākajā laikā nekādas izmaiņas kompānijā neesot plānotas.Apstiprināta jaunā organizācijas struktūra, kas sevī ietver astoņus uzņēmumus, kuri veic uzņēmējdarbību Vācijā un Baltijas valstīs: «Langguth» kosmētikas ražotne; «Kolonna Cosmetic Group GmbH»; «Douglas Baltic»; «Baltic Cosmetic Holding»; «Kolonna Hotels Group»; «Kolonna Invest Group»; «Kolonna Design Group»; «Kolonna Tiles Group». Visos šajos uzņēmumos īpašniece ir «Kolonna limited».Arī uzņēmējs Gunārs Ķirsons bija vērsies Ogres rajona tiesā ar maksātnespējas pieteikumu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija. Piektdien tiesa ierosinājusi viņa maksātnespējas procesu. Ķirsona maksātnespējas procesa administratora kandidāts ir Normunds Uļjanskis, taču viņš līdz 1.novembrim no šiem pienākumiem var atteikties.Jau ziņots, ka Ķirsons ir vēl lielākos parādos, nekā domāts iepriekš. Bankās ieķīlāta ne tikai viņam piederošā Latvijas lielākā sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma «Lido» kustamā un nekustamā manta, bet arī citi uzņēmējam piederošie īpašumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

AK VAI

Par labu latviju netika valdībā uz kā rēķina šie bagātnieki nebūtu bankrotējuši,bet šamiem netika nodokļu maksātāju nauda un nu izsludina bankrotu.Kā redzams izstrādāta kārtējā shēma.Nu ko tu gudram padarīsi un valdības auni varēs noskatīties atkal kā aizslīd garām valsts kasei nauda.....

pirms 10 gadiem, 2010.11.01 23:13

mahinācija

Tā maksātnespēja vajadzīga lai izķepurotos ar atvieglotākiem noteikumiem?????

pirms 10 gadiem, 2010.11.01 12:19

Jelgava