Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņemšanas naktī – 69 pieteikumi studijām LLU

Pirmdien LLU Uzņemšanas nakts laikā saņemti 44 jauni pieteikumi pamatstudijām un 25 pieteikumi maģistra studijām, kopumā veidojot 3631 pieteikumu uz studiju vietām LLU. 

Šogad saņemto pieteikumu skaits ir mazāks nekā pērn, ko LLU skaidro ar skolēnu skaita samazināšanos. 

Šogad elektronisko pieteikšanos izmantojuši par 1185 reflektantiem mazāk nekā 2012.gadā. Arī reflektantu skaits, kuri ieradās apstiprināt pieteikumus LLU kontaktpunktā, sarucis no 1053 uz 992. Taču LLU Informācijas sistēmu nodaļas vadītāja Sandra Sproģe norāda, ka jaunieši elektroniskajā pieteikšanās sistēmā kopumā ir kļuvuši zinošāki.

Lai arī pieteikšanās studijām ir beigusies un 19.jūlijā gaidāmi konkursa pirmās kārtas rezultāti, no 31.jūlija līdz 14.augustam ir paredzēta uzņemšana uz vakantajām studiju vietām, respektīvi - šajā laikā būs iespēja pieteikties studijām visiem tiem, kuri to līdz šim nepaguva izdarīt, skaidro LLU.

Pievieno komentāru

Jelgava