Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzvaras ielā līdz novembrim nomainīs asfalta segumu 7

Lai uzlabotu Uzvaras ielas stāvokli, Jelgavas pašvaldība izsludinājusi iepirkumu par ielas asfalta seguma nomaiņu. Darbi nepieciešami, jo iela tiek izmantota kā apbraucamais ceļš Lielās ielas rekonstrukcijas laikā.

Lai uzlabotu Uzvaras ielas posma no Lielās ielas līdz Uzvaras parkam tehnisko stāvokli, nepieciešams veikt asfaltēšanas darbus, pirms tam izstrādājot darba projektu, paredzot komunikāciju aku regulēšanu, karstā asfalta kārtas vienlaidus izbūvi, horizontālos apzīmējumus.

Pašvaldība skaidro – darbi nepieciešami, jo būvprojekta «Lielās ielas rekonstrukcija posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Dambja ielai» realizācijas laikā objektam piegulošā Uzvaras iela tika izmantota kā apbraucamais ceļš ar pastiprinātu satiksmes plūsmu. Rezultātā ielas tehniskais stāvoklis ir pasliktinājies, segumā ir radušies iesēdumi.

Darbi jāpaveic līdz 1.novembrim, tiem jānodrošina trīs gadu garantija.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Bezvārdis

Un Barona ielai nav nepieciešams šāds pats darbiņš? Vai Brieža ielai...?

pirms 7 gadiem, 2013.07.22 09:10

moše

Bet Tu nestreso,paņem kādu aliņu labāk!

pirms 7 gadiem, 2013.07.22 09:16

aktuš

Brieža ielu vispār slēgs ciet

pirms 7 gadiem, 2013.07.22 11:10

Resnais

Pilsētsaimniecības darboņi atkal pacentušies. Kas tā par noteikumos neminētu ceļa zīmi vidū? Izskatās pēc kājām gaisā pagrieztas 912. ceļa zīmes, kas aizliedz braukšanu. Šeit apjuktu pat CSDD eksāmenu pieņēmēji. Ja ķieģeli apgriež otrādi, tā nozīme nemainās, bet tagad.. ? Arī vertikālais vadstatnis Driksas pusē liek sevi apbraukt pa ļoti šauru spraugu.

pirms 7 gadiem, 2013.07.22 13:05

Žikivators

Latvijai ietu krietni labāk, ja nekad nebūtu dzimuši tādi kapeiku pisēji un utu vanagi kā tu - latviensis vulgaris et banalis.

pirms 7 gadiem, 2013.07.22 13:42

dzirkstele

Gar tirgu neviens nebrauca, lai apbrauktu Lielās ielas remontu. Kas tad tur to segumu sabojāja?

pirms 7 gadiem, 2013.07.22 16:41

***ēji!

Ielas jau vajag remontēt- bet iemesls nevietā- bija iesēdumi tāpat jau iepriekš un nekas nemainījās līdz ar citu ielu remontdarbiem- iemeslu atrada, lai kabatās ieliktu naudu- kā tad savādāk:) Nebūs ielas labākas- varbūt pēc laika pat sliktākas- priekšnieciņi naudu kabatās tik liek un liek- tādēļ jelgava tāda tagad izskatās- lopi!!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 13:56

Jelgava