Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valdekas pili rekonstruēs 44 nedēļās 4

LLU paziņojusi, ka līgums par Valdekas pils rekonstrukciju tiks noslēgts ar uzņēmumu «Consortium RTS», kas darbus ēkā Pārlielupē gatavs veikt par vairāk nekā 925 tūkstošiem latu.

Uzņēmuma piedāvājums izrādījies lētākais no trim pretendentiem – konkursā startēja arī «Rimts» un «Velve» –, kas rekonstrukcijai piedāvājuši arī garāku termiņu. Savukārt uzvarētājs darbus sola paveikt 44 nedēļās. Abi minētie pretendenti noraidīti arī tāpēc, ka nav iekļāvuši visas izmaksas, teikts LLU paziņojumā par iepirkuma rezultātiem.

Pils otrā stāva jeb bijušās «kungu telpas» ar augstākiem griestiem tiks pielāgotas LLU ainavu arhitektūras studentu vajadzībām, ierīkojot auditorijas, zīmētavu, datorklases, maketētavu un citas telpas. Tiks izbūvēta arī konferenču zāle, kurā varēs ne vien rīkot sanāksmes, bet arī veidot izstādes un aizstāvēt studiju nobeiguma darbus. Savukārt pirmajā stāvā atradīsies mācībspēku un apkalpojošā personāla telpas.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jelgavnieks

Hmm, izskatās, ka šie ir nojaukuši pus Jelgavu, novākuši sūdu čupu izgāztuvē Kosmoss un piedalījušies Fortum koģenerācijas stacijas būvē! Cerams, ka pavilks arī rekonstrukciju!
http://www.rtsinfra.lv/lv/realizetie-projekti

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 21:20

atkal

lētākais....skumji. Tādi lētākie ir sabūvējuši ceļus ( lasi "neceļus"), par kuriem tagad dārgi maksāsim. Pili atjaunos lētākais.:( :( :( Lai viņi atjauno būdiņas ne pilis!

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 06:30

grūtniecības 44 ned.

..un tad aizies dekrētā uz iiilllguuu laaiikku..., kā jau visi objekti Jelgavā...

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 09:49

Taisnības Cīnītājs

Njā, kapēc lētākais? Tas jau nenozīmē labākais! Varēja jau bišku naudu piemest un samaksāt par kvalatatīvu rekonstrukciju. Nu cerēsim...

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 12:56

Jelgava