Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts probācijas dienests aicina pievienoties brīvprātīgajiem

Ikvienu, kuram ir vēlme atbalstīt bērnus un jauniešus, apgūt jaunas iemaņas, kurš ir radošs, zina, kā saturīgi pavadīt brīvo laiku un ir gatavs dalīties ar savu dzīves pieredzi, Valsts probācijas dienests aicina kļūt par brīvprātīgo.

Valsts probācijas dienests realizē iniciatīvu, kuras mērķis ir brīvprātīgo līdzgaitniecības prakses attīstīšana darbā ar bērniem un jauniešiem, vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kuri ir nonākuši Valsts probācijas dienas redzeslokā, informē valsts probācijas dienesta Jelgavas teritoriālās struktūrvienības vecākā probācijas speciāliste Kristīne Gorlanova.

Kļūstot par Valsts probācijas dienesta brīvprātīgo līdzgaitnieku, tas nozīmē ar savu atrašanos līdzās un iedrošinājumu atbalstīt bērnus un jauniešus, sniedzot viņiem pozitīvu pieredzi ar brīvā laika pavadīšanu. Interesentiem tiks piedāvātas apmācībās, kurās varēs gūt unikālu pieredzi un domubiedrus.

Pavadot laiku ar bērniem un jauniešiem, brīvprātīgie ar savu klātbūtni izrādīs atbalstu un iedrošinās viņus uzlabot sociālās prasmes, pieņemt atbildīgus lēmumus un saskatīt dzīvē jaunas perspektīvas.

Par brīvprātīgo līdzgaitnieku var kļūt persona, kura izteikusi vēlēšanos kļūt par brīvprātīgo, sasniegusi 18 gadu vecumu, prot valsts valodu, ir saņēmusi Valsts probācijas dienesta vadītāja pilnvarotas personas rakstveida atzinumu, ka spēj veikt līgumā par brīvprātīgo darbu paredzamos uzdevumus, ir noslēgusi ar Valsts probācijas dienestu līgumu par brīvprātīgo darbu. Probācijas dienests no brīvprātīgajiem sagaida vēlmi sniegt atbalstu bērniem un jauniešiem ar negatīvu sociālo pieredzi.

Brīvprātīgajiem Valsts probācijas dienests piedāvā iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku un iemācīt to darīt arī citiem; iegūt jaunas komunikācijas iemaņas un praktisku pieredzi bērnu un jauniešu problēmu risināšanā un atbalsta pasākumu nodrošināšanu; komunikāciju ar līdzīgi domājošiem un iespēju iegūt sociālo kapitālu nākotnei; apmeklēt Valsts probācijas dienesta organizētos profesionālās pilnveides pasākumus; regulāru atbalstu līdzgaitnieka pienākumu veikšanā.

Ar Valsts probācijas dienesta Jelgavas teritoriālo struktūrvienību var sazināties pa tālruni 63084922, 63084926, e-pasts: jelgava@vpd.gov.lv.Foto: abiem.lv

Pievieno komentāru

Jelgava