Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts un pašvaldību ceļu uzturēšanai piešķir 10,2 miljonus latu 3

Valdība šodien nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem valsts un pašvaldību ceļu uzturēšanai piešķirt 10,2 miljonus latu.

Finanšu ministrs Andris Vilks (V) kolēģus brīdināja, ka, izmantojot šādu summu no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, atlikušais gads būs jāpavada ar mazu atlikumu, tomēr valdības vadītājs Valdis Domborvskis (V) un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs atbalstīja ierosinājumu piešķirt nepieciešamo finansējumu.Satiksmes ministrija (SM) lūdza piešķirt piecus miljonus latu, lai finansētu pašvaldību autoceļu un ielu ārkārtas neatliekamos uzturēšanas darbus 2012./2013. gada ziemas sezonā, kā arī 5,2 miljonus latu, lai organizētu valsts autoceļu posmu ar sabrukušo asfalta seguma ārkārtas neatliekamo autoceļu uzturēšanas un segumu atjaunošanas darbu veikšanu un veiktu faktiski izpildīto darbu apmaksu 2013.gadā.SM iepriekš norādīja, ka piešķirtais finansējums pašvaldībām ļaus nodrošināt autoceļu un ielu ikdienas uzturēšanas darbus 2013.gada vasaras sezonā. Savukārt finansējums valsts ceļiem ļaus veikt ārkārtas autoceļu uzturēšanas un segumu atjaunošanas darbus, tādā veidā nodrošinot drošu un nepārtrauktu satiksmi uz valsts autoceļiem pēc ziemas sezonas. Par piešķirto finansējumu tiks nodrošināti sabrukušo autoceļu segumu ārkārtas uzturēšanas darbi 184,2 kilometru garumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

jautājums

Vai Caune labos ceļus vai noplederēs izklaides brauccieniem uz Āfriku vai Indiju,Vai Jamaiku kā tas vienmēr bijis līdzi aicinot ceļu naudas dalītājus un arī būvētājus

pirms 7 gadiem, 2013.03.13 09:28

Loka maģ.

Kad beidzot saremontēs Loka maģistrāli? Izvairoties no bedrēm, novēršas uzmanība. Kā arī brēmzēšana uz bedrēm nav tā efektīvākā.

pirms 7 gadiem, 2013.03.12 19:08

ceļš

bet sliktā stāvoklī ir noteikti 10 x vairā ceļu

pirms 7 gadiem, 2013.03.12 18:13

Jelgava