Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts un Spīdolas ģimnāziju audzēkņi – aktīvākie konkursā «Nauda – māksla – sabiedrība»

Latvijas Bankas rīkotajā konkursā vispārējās izglītības iestāžu 7.–9. klašu skolēniem «Nauda – māksla – sabiedrība» labākos panākumus guvuši Limbažu un Jelgavas skolēni. Kopumā konkursā piedalījās vairāk nekā 800 skolēni no 57 skolām. 

Labāko rezultātu sasniegusi Limbažu novada ģimnāzijas skolniece Ance Lauma. Otro vietu ieguvis Raitis Hibšmanis no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, trešo – Beāte Bušmane no Jelgavas Valsts ģimnāzijas. 

Visaktīvāk konkursā piedalījās Jelgavas skolēni – Jelgavas Valsts ģimnāziju pārstāvēja 193 jaunieši (skolotāja Signe Lūsiņa), bet Jelgavas Spīdolas ģimnāziju – 183 (skolotājas Inta Jorniņa, Sanita Blūma un Inese Koha), informē Latvijas Bankas pārstāvis Jānis Silakalns. 

Konkursa «Nauda – māksla – sabiedrība» mērķis bija veicināt interesi par lata un eiro naudas zīmēm ekonomikas, mākslas, vēstures un filozofijas aspektā.Uzvarētāji tiks godināti 9.maijā Latvijas Bankā. Labākos rezultātus sasniegušie skolēni, kā arī aktīvāko skolu pedagogi saņems vērtīgas naudas mākslas balvas.

Pievieno komentāru

Jelgava