Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var pieslēgties jaunizbūvētajiem kanalizāciju tīkliem Parka, Apiņu un Biešu ielās 5

Uzņēmums «Jelgavas ūdens» informē, ka realizējot projektu «Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu attīstība Jelgavā, II kārta», pabeigta ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana Parka, Apiņu un Biešu ielās. 

Iedzīvotāji aicināti vienkāršotā kārtībā pieslēgties izbūvētajiem ielu tīkliem.

Tehnisko noteikumu saņemšanai jāiesniedz sekojoši dokumenti: iesniegums, kuru aizpilda un paraksta nekustamā īpašuma īpašnieks vai tā pilnvarota persona, zemesgrāmatas apliecības kopija, zemes robežu plāna kopija, pilnvaras kopija, ja nekustamā īpašuma īpašnieks kādu ir pilnvarojis.

Pēc iesnieguma saņemšanas «Jelgavas ūdens» noteiktā kārtībā sagatavo tehniskos noteikumus ar shēmu, pakalpojuma maksa par tehniskās shēmas izstrādi ir 33,12 lati.

Ūdensvada pievada un kanalizācijas izvada pieslēgumu tīkliem atļauts veikt sertificētai fiziskai personai vai Būvkomersantu reģistrā reģistrētai juridiskai personai.Izbūvētos pieslēgumus pieņem ekspluatācijā «Jelgavas ūdens» pārstāvis. Pēc pieslēgumu pieņemšanas ekspluatācijā būvniecības ierosinātājam abonentu daļā ir jānoslēdz līgums ar «Jelgavas ūdens» par pakalpojumu saņemšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Resnais

Kāpēc jāmaksā 33 lati, ja ūdeni var dabūt akā par brīvu un šmuces spaini izliet zem krūma arī par brīvu.

pirms 6 gadiem, 2013.09.16 21:14

Jo

Ts nozīmē, ka 33 lati jāmaksā tikai par the.plāna izstrādi, vēl CIK?? jāmaksā par pašu pieslēgšanu, un CIK par nodošanu ekspuatācijā un CIK ikmēnesī par pakalpojumu no Jelgavas ūdens?

Cik tad rezultātā sanāks samāksāt pie tādu pieslēgumu?

pirms 6 gadiem, 2013.09.17 00:50

35345345te

Pieslēgums reāli izmaksāja 500 Ls (materiāli un darbi, kurus paši nevar darīt). 6 cilvēku ģimene mēnesī tērē 20 - 30 Ls par ūdeni un kanalizāciju. Ūdens ir daudz labāks nekā dārzā izraktajā akā. 33 Ls projekts ir tikai kur uz ielas taisa ar Eiropas naudu. Citur par projektu noplēsīs ap 500 Ls.

pirms 6 gadiem, 2013.09.17 10:05

moše

Pieslēdzieties un maksājiet naudu par sūdu krāsas ūdeni.Izd!rsties pilsētas kanalizācijā ir labi.Vismaz kulka sūdēdājiem nav jāmaksā.

pirms 6 gadiem, 2013.09.17 00:57

Ješka

Es uzreiz teicu,ka nevajag tērēt Eiropas naudu.Kā liku kluci uz lauka,tā likšu.Apačurāt var vvisos stūros.

pirms 6 gadiem, 2013.09.17 01:09

Jelgava