Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vasarā ar pašvaldības atbalstu nodarbināti 592 jaunieši

Pirmdien 65 trīspadsmit un četrpadsmit gadus veci Jelgavas skolēni sāk darbu pašvaldības iestādēs un uzņēmumos. Tā ir pēdējā skolēnu grupa, kurai vasaras brīvlaikā ir iespēja nopelnīt un gūt darba pieredzi. 

Kopumā vasaras mēnešos strādāja 592 Jelgavas skolu jaunieši. Skolēnu nodarbinātībai vasaras brīvlaikā pilsētas budžetā paredzēti 50 tūkstoši latu, informē pašvaldība.

Nodarbinātības programmā piedalās 13, 14 un 15 gadus veci skolēni. 13 un 14 gadus vecie izglītojamie strādā divas nedēļas katru darba dienu četras stundas, 15 gadus vecie – trīs darba nedēļas katru darba dienu sešas stundas. Skolēniem vasaras brīvlaikā bija iespēja strādāt no 3.jūnija līdz 23.augustam.

Skolēni strādā 12 skolās, sešos bērnudārzos, Jelgavas Autobusu parkā, Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā, Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, LLU un vairākos privātuzņēmumos.  Skolēni veic teritoriju labiekārtošanas un telpu uzpošanas darbus, strādā skolu bibliotēkās, mācību kabinetos un ir iesaistīti citos piemērotos darbos.

Pievieno komentāru

Jelgava